Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie loozik ja tylko chciałbym znać czcionkę to mogę coś pomieszać, wiec voytek80 możesz podzielić się czcionka :tongue4: a z tych 3 prób to 1 najlepsza, racja bo taka przejrzysta :) a co do marudzenia to mi to nie przeszkadza praca zbiorowa jest najlepsza :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to ja udostępniam moje zdjęcie do dodania ramki

http://rapidshare.com/files/183054495/123.jpg.html

czcionka nazywa się Old English Text MT oczywiście pisownia bez polskich liter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od ramek (patrykbor, lifter, xbuhhx, kbibi) . wpłaciłem za 10 szt. 78,80zł.

Zbliżają sie do 200 sztuk więc długo nie powinniśmy czekać.

Jak możecie/chcecie wpłacić na konto przez neta to dajcie znać na PW podeśle dane, jak nie to na spocie.

Przy przelewie wychodzi dokładnie: 15,76zł na spocie nie chcę się bawić w groszówki wieć 16zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16c110b1c7cfe511.jpg

___________________

coś takiego spłodziłem :tongue4: za uprzejmością kolegi voytek80 :)

abadur co do ramki ramki to można przy odbiorze? tak myśle że było by wygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16c110b1c7cfe511.jpg

___________________

coś takiego spłodziłem :tongue4: za uprzejmością kolegi voytek80 :)

adadur co do ramki ramki to można przy odbiorze? tak myśle że było by wygodnie :)

No i jest OK!!!

Tylko czemu fotka zjechała z jakością (ostrością), porównaj z propozycją nr.1 voytek80: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_zulawskie_niedziela_28xii_godz_1600_info_pierwszy_post-t8394.0.html;msg658069#msg658069

Co do ramek to pisałem jak komu wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6ecd1bba3aa5fdd1.jpg

______

poprawione ;) a co do wielkosci to zrobilem takie małe żeby każdy mogł sobie też na dole ustawić jak coś :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatycznie fajny obrazek nam wyszedł ale...

dalej coś z jakością nie tak bo porównuję z propozycją nr.1 voytek80: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_zulawskie_niedziela_28xii_godz_1600_info_pierwszy_post-t8394.0.html;msg658069#msg658069

i tam mi to jakoś lepiej wygląda. Może voytek80 nie tą fotkę bazową ci podesłał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82b62804ca7cfb7e.jpg

szkoda własnie że wysłał mi tak jakby gotowy projekt w postaci .bmp a nie w .pdf tyle moge z jego zdjęcia zrobić :mysli:

a co do mojego zdjecia to stracilo widocznie na jakosci przy zmniejszeniu i ja zrobilem troche za mdłe kolory :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82b62804ca7cfb7e.jpg

szkoda własnie że wysłał mi tak jakby gotowy projekt w postaci .bmp a nie w .pdf tyle moge z jego zdjęcia zrobić :mysli:

a co do mojego zdjecia to stracilo widocznie na jakosci przy zmniejszeniu i ja zrobilem troche za mdłe kolory :tongue4:

a no wysłałem Tobie gotowy projekt w formacie jpg. bo miałeś dodać tylko ramkę :naughty:

jeśli będzie taka potrzeba to prześlę zdjęcie w formacie do PS CS

może niech wszyscy wypowiedzą się na temat projektu i ostatecznie poprawimy projekt[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 17:36_________________________________________________

16c110b1c7cfe511.jpg

___________________

coś takiego spłodziłem :tongue4: za uprzejmością kolegi voytek80 :)

abadur co do ramki ramki to można przy odbiorze? tak myśle że było by wygodnie :)

ale to nie jest obrazek który Tobie przesłałem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt jest :good: :oklaski: :banan:

tylko jakość nam gdzieś się pogubiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawać projekt "JAKOŚĆ" i jedziem z koxem do pierwszego posta :decayed: Róbcie od razu taką wielkość "żeby było dobrze" :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 20:36_________________________________________________I jak ?? :naughty: Może szerszy, czy tak jest ok ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany po długiej przerwie :decayed: . Ale się tu zmieniło :evil::kox: fotki :shocked:

jak tam nowy termostat w trasie się spisał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :tongue4: tylko radio mi wysiadło :wallbash: grom wie czemu zgasiłem samochód i już nie działało 400 km jechałem bez radia ,a bezpieczniki całe :mysli: . I jeszcze jedno Karpacz w zimę dziura za***ana DECHAMI i to podwójnie 18godzina i wszystko pozamykane :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...