Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymał cały czas 86 ale max 110 jechałem bo pogoda do bani 640 km w 10h :kwasny:,a jak wskoczyłem na autostradę pod Wrocławiem i darłem 160 to 87C :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

podskocz do autoradexu tam koles chyba ma o ile pamietam, bo moj father byl u niego z radiem lookac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zamówiłem na allegro :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:32_________________________________________________I co dziołchy nie odzywacie się :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu zacznie się rozsyłanie rameczek więc powoli możemy planować jakiś spocik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja czekam na informację co i kiedy :> w końcu zakupiłem tą kratkę co zgubiłem hehe no i dałem 20zł na allegro oryginalna, to nie tyle co w ASO :tongue4: teraz szykuję się zakup wahaczy, chciałbym cały komplet ale nie wiem czy z allegro brać :mysli: jakieś namiary ktoś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja czekam na informację co i kiedy :> w końcu zakupiłem tą kratkę co zgubiłem hehe no i dałem 20zł na allegro oryginalna, to nie tyle co w ASO :tongue4: teraz szykuję się zakup wahaczy, chciałbym cały komplet ale nie wiem czy z allegro brać :mysli: jakieś namiary ktoś ma?

ja kupilem z allegro master sport i wymienialem w gdansku na trakcie sw. wojciecha 344(jak dobrze pamietam). na razie po 5 tys km nic sie nie dzieje. :> a jak bedzie sie dzialo to tez napisze ile i co :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio działa :> :kox: . Zacząłem wyciągać zadziałało i zgasło wyciągnąłem bezpiecznik i cały :shocked: wsadziłem z powrotem i działa i tak w kolo Macieju jak wsadzam radio chce odpalic i lipa pobawie sie bezpiecznikiem i działa i ja się pytam O CO KAMAN :co: :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź jeszcze w kostce za radyjkiem może któryś PIN jest luźny- ja miałem podobnie wysunięte grało- schowane już nie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...