Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

widzę ze nie zamulacie. tyle postów w jeden dzień. to wina tych różowych :polew: :polew: :polew: :polew:

mi pasi 7-go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Osłony pod silnik dla 2000 rocznika są dwie - jedna do benzyniaków 8D0863821S i dla diesla 8D0863821Q. Występuję jeszcze osłona wzmocniona 8D0863821AC praktycznie nieosiągalna a w ASO jest o wiele droższa niż zwykła.

Osłona pod skrzynią dla diesla to 4B0863822N[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:52_________________________________________________

południe Hiszpanii (teściów tam mam) z wylotami do Portugalii - no i chce stanąc na afrykańskiej ziemi :>

a po linii prostej też nie będę jechał bo z powrotem chciałbym się przejechać torem ulicznym w Monaco... ale nie wiem czy mi wyjdzie[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:08_________________________________________________no to jaki ustalamy? jeśli nikt nie pije w sobotę to może być 7dmy...[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:09_________________________________________________POST NUMER 1000ZARAZ BĘDZIE :polew:

To się fajnie wypuszczasz - ja napewno będe kiedyś chciał pojechać w tamte rejony ale tak na 2-3 tygodnie do jakiejś hacjędy może nawet na dwie rodzinki (auta).

Polecam śmigać z polski na Luxemburg a potem na południe z tego powodu że tam zatankujesz nawet taniej niż w Polsce. Jadąc przez Francję bardzo dobrze sprawdzają sie równoległe trasy do autostrad (Dla odmiany we Włoszech to są one udręką i często w kiepskim stani) ładnie położone (Prowansja - może przez ten regią będziesz chciał przejechać) i świetnej jakośći. A na autostradę to przed Hiszpanią warto wskoczyć. Jak Cię nic nie gna to warto warto we Francji pomyśleć o noclegu.

Z tego co słyszałem to afrykańska ziemia dla Hiszpanów to tak jak dla nas wyjazd do Rosji - dzicz totalna.

Lazurowe wybrzerze jak byłem to powiem ci że spodobała mi się Włoska część (tylko że droższa) z pięknymi piaszczystymi plażami nasepnie Monaco jest naprawdę ware zobaczenia - tyle że poruszasz sie tam bez auta najlepiej (parkingi niestety drogie), Nicea, San Remo to przereklamowane miejscowości jakąś wybitną awersję do nich nabrałem choć wydoki niczego sobie to wyczów się jakś dziwny klimat. W San Trope jest całkiem OK ale jak dla mnie to miałem wrażenie zbyt snobistycznie. Co do przejazdu po torze, to faktycznie da się przejechać tą trasą - niezawsze chyba w tym kieunki jak podczas wyścigu. Pozatym jest kila innych ciekawych rzeczy do zobaczenie w tym mieście. Jeden cały dzień na Monaco to absolutne minimum.

Grzesiu podam ci trasę mojego przejazdu jak uznasz że w którymś miejscu pokrywa, przecinać się będzie z twoją to pytaj coś może podpowiem. Elbląg-Wałbrzych-Praga-Pilzno-Norymberga-Ingolstadt(tu gorąco polecam zwiedzanie muzełm i fabryki Audi - ceny naprawdę przystępne, Jak nie to może za rok wyjazd na zlot do Kronach i przy tej okazji)-Monachium-Garmisch-Partenkirchen-Schwangau-Langenfeld-Solden-Cortina d'Ampezzo-Wenecja (Fusina)-Chioggia-MilanoMarittima-Apeniny i winnice(mniam mniam winko)-Piza-Lazurowe wybrzeże włoskie i francuskie-Nicea-Monaco-St-Tropez - Genewa-Brienz-Lucerna-Sztrasburg-Luxemburg-Kolonia.

Przejechane: 6220 km; Średnie zurzycie paliwa: 6,58 l/100km; Minimalne zarejestrowane spalanie: ok 5,0 l/100km; Maksymalne zarejestrowane spalanie: ok 7,3 l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś - odnośnie trasy to będzie osobny wątek bo chce skorzystać z doświadczenia innych...

problemy są dwa... ja jadę do Hiszpanii, a nie podróżuję w kierunku Hiszpanii... droga maks 4 dni niestety więc wszystko zwiedzam objazdowo... może kiedyś się pokuszę o zwiedzanie trasy przejazdu...

i drugi problem jest taki że jadę przez Hamburg (nocleg u rodzinki) i później (chyba) Niemcy w dół żeby jak najmniej Francji jechać...

ale dzięki za opis bo warty przeczytania...

PS: co do południa Hiszpanii... znajdź sobie miejscowość La Manga (ja jadę do Murcii) i tam masz za 1000Euro miesiąc (4 pokoje+salon w 6 spaniowym apartamencie chyba jest możliwość rozłożenia materaców)... budynek kilkupiętrowy mieści się na plaży więc do wody jakieś 25 metrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie a mówią że kryzys idzie ,a tu wycieczki do Hiszpanii . :kox:

Dobra 7 marca tylko teraz będzie walka przez dwie strony na którą godzinę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm akurat Hamburg to nie zbyt po drodze ale jak już to, popatrz ładnie pasuję by potem kierować się na Zagłębie Rury a następnie na Luxemburg. Za Luxemburgiem conajmniej do Nancy masz darmową autostradę na południe potem to już zależy od Ciebie czy chcesz płacić za autostradę czy jechać "krajoznawczo". Unikaj przejazdu przez Szwajcarię bo chyba nie chcesz płacić za winietkę ponad 30 Euro na parę godzin jazdy.

Tak widziałem ofert rzędu 500 Euro za dwa tygodnie gdzie można by dwie rodzinki upchnąć

ps. Nie zapomnij odwiedzić dzielnicy "czerwonych latarnii" w Hamburgu :boobs: :boobs: :boobs::thumbup::sex::ok2::banan3: :banan3: :banan3::banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tym razem przed obiadkiem :naughty: może jeszcze jakieś słoneczko będzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur ten numer osłony to 4B0863822F, widziałem ze Ty napisałeś podobny ale różni się tym że u mnie jest F na końcu, a Ty napisałeś ze diesel ma N ,moze byc jakas roznica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur ten numer osłony to 4B0863822F, widziałem ze Ty napisałeś podobny ale różni się tym że u mnie jest F na końcu, a Ty napisałeś ze diesel ma N ,moze byc jakas roznica?

Witaj Buszek ;)

Numeru tego ETKA nie znajduje możliwe że to jakaś wcześniejsza wersja osłony która została wycofana - pewnie poprzedni właściciel luż coś kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe właścicielka :tongue4: no ok to pokminimy, w sumie lato sie zbliza i nie jest tak super potrzebna, teraz nakrecam sie na te felgi s4 mam dobra oferte i mam rozkmine :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiem chyba jakie Avus kox

hehe.. gdyby nie stan naszych dróg to nawet bym się nie zastanawiał bo felga elegancka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema aż tak źle da se rade z tym felunkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 19:19_________________________________________________Buszek a ty masz jakiś felunek prócz tych dekli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lato zwykle 15' oryg ;p te takie z dużymi deklami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

myśle ze jak te zaloze to juz bedzie max, cyt.: "wieksze niz 16-17 to nie na nasze drogi" a jeszcze przy 1BE juz sie jezdzi jak gokartem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, s4 17' na dobrych oponkach chyba dunlop i michelin :tongue4:

a tak na marginesie jak ktos słaby w składaniu kompa itp to służe pomoca dzis drugiego złożyłem i pod tv podpiałem :decayed: teraz no problemo chociaż zadnych klotni kto chce siasc na kompa hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...