Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie ten co masz moduł powinien przypasować do kiery z multi. Tylko ten kolorek ... będzie pasił? Odnośnie podstawki to masz tą podstawkę ori cullmana hmmm nie wiem czy nie było do tego jakiś zaślepek :mysli: Poza przekładką chyba jeszcze nowe kodowanie trzeba będzie podrzucić. No i co z wiązką?

Nie chce mi się specjalnie autka wyciągać i gnać do garażu w taką ciapę... choć bym chętnie zobaczył jak zachowuje sie Grzesia autko z ESP w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to to zawsze autostopem możesz się zabrać :naughty: :naughty:

Mówisz... :mysli:

dam znać jak wróce do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ten co masz moduł powinien przypasować do kiery z multi. Tylko ten kolorek ... będzie pasił? Odnośnie podstawki to masz tą podstawkę ori cullmana hmmm nie wiem czy nie było do tego jakiś zaślepek :mysli: Poza przekładką chyba jeszcze nowe kodowanie trzeba będzie podrzucić. No i co z wiązką?

Nie chce mi się specjalnie autka wyciągać i gnać do garażu w taką ciapę... choć bym chętnie zobaczył jak zachowuje sie Grzesia autko z ESP w takich warunkach.

Adaś... to że załatwiłem sobie lokum :> to nie znaczy że nie będziesz potrzebny :naughty: bo bez kodowania ani rusz :kwasny:

nawet jakieś specjalne klucze trzeba załatwić... bo ja nigdy kierownicy nie odkręcałem więc nie mam... martwi mnie jedno... chciałbym robić to na włączonym aku bo nie mogę w książeczkach znaleźć kodu do radia - bez kluczyka w stacyjce poducha nie ma prawa wystrzelić... z drugiej strony czytałem kiedyś że jeśli radio nie zmienia samochodu to nie potrzeba kodu... więc nie wiem która opcja wygra

jeśli chodzi o wiązkę to ma wszystko być co mi będzie potrzebne... w końcu sprzedaje mi to klubowicz :good:

co do ESP...cóż to nie quattro... ale jak na elektronikę to muszę przyznać że przydatne...wczoraj sobie wyłaczyłem tak dla sprawdzenia... silnik zimny... i w pewnym momencie skoczyło na lodzie do 3,5 tyś obrotów... może jestem przyzwyczajony za bardzo i bez tego bym miał lżejszą nogę ale szkoda mi się zrobiło turbiny :>

[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:49_________________________________________________no to jadę na te fajki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ten co masz moduł powinien przypasować do kiery z multi. Tylko ten kolorek ... będzie pasił? Odnośnie podstawki to masz tą podstawkę ori cullmana hmmm nie wiem czy nie było do tego jakiś zaślepek :mysli: Poza przekładką chyba jeszcze nowe kodowanie trzeba będzie podrzucić. No i co z wiązką?

Nie chce mi się specjalnie autka wyciągać i gnać do garażu w taką ciapę... choć bym chętnie zobaczył jak zachowuje sie Grzesia autko z ESP w takich warunkach.

Adaś... to że załatwiłem sobie lokum :> to nie znaczy że nie będziesz potrzebny :naughty: bo bez kodowania ani rusz :kwasny:

nawet jakieś specjalne klucze trzeba załatwić... bo ja nigdy kierownicy nie odkręcałem więc nie mam... martwi mnie jedno... chciałbym robić to na włączonym aku bo nie mogę w książeczkach znaleźć kodu do radia - bez kluczyka w stacyjce poducha nie ma prawa wystrzelić... z drugiej strony czytałem kiedyś że jeśli radio nie zmienia samochodu to nie potrzeba kodu... więc nie wiem która opcja wygra

jeśli chodzi o wiązkę to ma wszystko być co mi będzie potrzebne... w końcu sprzedaje mi to klubowicz :good:

co do ESP...cóż to nie quattro... ale jak na elektronikę to muszę przyznać że przydatne...wczoraj sobie wyłaczyłem tak dla sprawdzenia... silnik zimny... i w pewnym momencie skoczyło na lodzie do 3,5 tyś obrotów... może jestem przyzwyczajony za bardzo i bez tego bym miał lżejszą nogę ale szkoda mi się zrobiło turbiny :>

[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:49_________________________________________________no to jadę na te fajki...

Specjalne klucze to torx długi do odkręcenia poduchy oraz spline do odkręcenia kiery - oba mam ;)

co do robienia pod napięciem hmmm no nie wiem jakieś elektrostatyczne rozładowanie pójdzie i co?!?!?! widziałem kiedyś filmik jak klient usiadł na airbagu i go odpalili ... jego jajka nie wiem czy jeszcze do czegoś się nadawały :kox:

Krótkotrwałe odpięcie zasilania nie powinno rozkodować radia więć może go zaraz podpiąć gdzieś pod +12

akurat ASR zabezpiecza przed zwyżką obrotów ale chodiz jak to na siłe elektronika usiłuje utrzymać fizykę w ryzach na zakręcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zerwany dzis na drodze z wawy ten spod co mi tak wisiał, ta osłonka :disgust: tylnia zostala zdjęta przez asfalcik tak lekko to ujmując :confused4: moze ma ktos jakis namiar na dobry produkt na allegro z wkretami tzn potrzebny caly komplet ta duzo oslona pod silnik i mała no i + te zaczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ASR zabezpiecza przed zwyżką obrotów

no to standardowy błąd... kontrolka od ESP się zapala to człowiek głupieje i zapomina że to ABS+ASR+EBD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty a jak jeździłeś to wyłączyłeś esp :gwizdanie:

tak w połowie jazdy... ale przy takich przeciążeniach to miało spore problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty a jak jeździłeś to wyłączyłeś esp :gwizdanie:

tak w połowie jazdy... ale przy takich przeciążeniach to miało spore problemy...

dlatego tak słabo ci szlo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu nie ma tak ciężkiej nogi jak ty :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 21:04_________________________________________________

chłopaki zerwany dzis na drodze z wawy ten spod co mi tak wisiał, ta osłonka :disgust: tylnia zostala zdjęta przez asfalcik tak lekko to ujmując :confused4: moze ma ktos jakis namiar na dobry produkt na allegro z wkretami tzn potrzebny caly komplet ta duzo oslona pod silnik i mała no i + te zaczepy

ja bym szukał mimowszystko ori wyjda drożej ale są chyba inaczej wykonane, na przykład:

http://www.allegro.pl/item552766752_oryginalna_oslona_silnika_vw_passat_b5_b6_audi_a4.html

ale jeśli już coś z zamienników to to:

http://www.allegro.pl/item555843993_oslona_silnika_skrzyni_spinki_audi_a4_wygluszeni.html

albo szukać u nas po forum czy ktośnie opycha (np z angola)

ps. jakbyś kupiłę ten zamiennik to daj znać chętnie bym go oblukał z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak tanio to nie sądze by ładną dostał ale obie w cenie 200-230zł jest realne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osłony silnika to bym wolał ori nawet cala używkę . Podrubka niewiadomo z jakiego plastiku zrobiona ze przy montażu już popęka . A osłona po lifcie jest taka sama jak przed liftem i czy pb a on jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona od benzyny może być bez wygłuszenia a od S-ki dość mocno sie różni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie adadur sie zastanawiam nad tym zamiennikiem bo widze ze w takiej samej cenie co ten pojedynczy, no ale jest z wygłuszeniem duża różnica moze byc? bo diesel jak diesel i tak go słychac no ale nie chcial bym zeby chodził jak kombajn :tongue4: , a na marginesie jakis lakiernik w egu co do mojego koloru by dopasowal lakier? jak pech to pech ktos mi pstryknal czym po tylnej klapie farba zerwana jakby ktos kluczykiem obtarl czy wkretakiem :angry: co prawda małe ale kiepsko to wyglada przy czerni taka 1cm blacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lakiernika polecam tylko Knedler albo Kalinka

A jeśli chodzi o osłonę to może używkę dorwać całą . Byłem ostatnio kolo agromaxu tam jest nowa demontażownia i widziałem 2 audiczki ale przed liftowe i nie wiem może by pasily :przebiegly:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 18:38_________________________________________________I znowu wszyscy spią :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...