Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to nie mam z czym starować :>

i tak nie narzekaj bo za taką kasę nie czego...

nie nażekam :)..... może i się nie błyszczy jak inne :tongue4: :tongue4: :tongue4: ale za to śmiga zaj......cie i nie muszę w nią wkładać kasy :good: :good: :good:

A co do ślizganka PATRYK :ad: to możemy się jakoś zgadać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_cb_w_sedanie-t67361.0.html

Panowie jak ktoś potrzebuje pomocy przy montażu posiadam niezbędny sprzęt :przebiegly:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 20:33_________________________________________________

Ja to nie mam z czym starować :>

i tak nie narzekaj bo za taką kasę nie czego...

nie nażekam :)..... może i się nie błyszczy jak inne :tongue4: :tongue4: :tongue4: ale za to śmiga zaj......cie i nie muszę w nią wkładać kasy :good: :good: :good:

A co do ślizganka PATRYK :ad: to możemy się jakoś zgadać :naughty:

gg znasz :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że temp idzie na + :naughty:

pół godziny temu było -1,5 a teraz -2 więc nie jest źle (parter)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle trochę śniegu spadło do wieczora jeszcze będzie :naughty:. A i tak zaraz jadę na rekonesans :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przymrozi z wtorku na środe a do tego czasu to śniegu raczej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przymrozi z wtorku na środe a do tego czasu to śniegu raczej nie będzie

Adaś i jego tajne strony pogodowe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tajne, podawałem już link ... ważne że się sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryku chyba skorzystam z Twojej gościnności niedługo... bo kierownicę zamówiłem także za jakieś 2 tygodnie będę szukał miejsca na wymianę :>

(uprzedzę pytania - żadna rewelacja Multi z szarą skórą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: niema sprawy wal jak w dym [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:24_________________________________________________a nie lepiej już tą z tt ze ściętym dołem :decayed::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: niema sprawy wal jak w dym [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:24_________________________________________________a nie lepiej już tą z tt ze ściętym dołem :decayed::kox:

Mi to akurat nie specjalnie sie podoba i chyba bardziej by denerwowało przy kręceniu.

Grzesiu zamawiasz z Multi a moduł masz do tego przystosowany tzn. inaczej masz może tempomat? Bo inaczej chyba trzeba go też wymienić (tak mi się zdaje) i oczywiście jak nie masz tempomatu to po tym dołożenie będzie banalną sprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: niema sprawy wal jak w dym [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:24_________________________________________________a nie lepiej już tą z tt ze ściętym dołem :decayed::kox:

Mi to akurat nie specjalnie sie podoba i chyba bardziej by denerwowało przy kręceniu.

Grzesiu zamawiasz z Multi a moduł masz do tego przystosowany tzn. inaczej masz może tempomat? Bo inaczej chyba trzeba go też wymienić (tak mi się zdaje) i oczywiście jak nie masz tempomatu to po tym dołożenie będzie banalną sprawą.

tempomat mam... kupuję od Boberka i napisał mi że wszystko będzie bo za 2 tygodnie ściąga i wstawia B7

ogólnie to myślałem nad skórą żeby obszyć swoją... ale skoro jest taka okazja http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_kierownica_multifunkcyjna_tempomat_manetka_fis_modul_do_a4_b6-t67412.0.html

to mam multi z mało zniszczoną skórą prawie gratis... swoją z poduchą pewnie za 300 puszczę albo i więcej

a multi dla mnie dosyć przydatne bo naprawdę dużo używam Bluetootha i do tego potrzebuję zamontowany moduł (mam od siemensa c45) po to tylko żeby wywoływać telefon... a tak to będzie na kierownicy i adaptera będę mógł się pozbyć... zostanie tylko szary stelaż niestety

poza tym multi to dobry początek do RNS-E... narazie jestem za biedny ale okazje się zdarzają - ostatnio adamoo cały komplet z mapami i 2dinem sprzedawał za 1650zł :>[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 14:04_________________________________________________

:good: :good: niema sprawy wal jak w dym [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:24_________________________________________________a nie lepiej już tą z tt ze ściętym dołem :decayed::kox:

dzięki za chęci... co do RS4... mi się podoba choć wiele trzeba byłoby w samochodzie zmienić żeby nie wyglądało na wiochę... a sama kierownica (z airbag'iem) coś koło 1800zł

także narazie wole swoje szarości...[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 14:18_________________________________________________kurde... z tego co widzę to na tej zmianie będę sporo... do przodu

na allegro znalazłem jedyną kierownicę za 250zł

a poduszki wielofunkcyjne są dwie... za 549zł i za 800zł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na parkingu Pwsz i nie jest tak źle blotko ładnie się będzie kleiło się do autka :przebiegly:

Tak więc jak jedzie ktoś wieczorkiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...