Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

wes kase na zlot a ja Ci podrzuce czy na pwsz czy gdzies jak przyjdzie koszulka

ok

co do pleneru w pasłęku i spota myśle ze można cos wykminic tylko chyba nie ten spot a kolejny

to szykujcie sie na następny spot w pasłęku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

wes kase na zlot a ja Ci podrzuce czy na pwsz czy gdzies jak przyjdzie koszulka

ok

co do pleneru w pasłęku i spota myśle ze można cos wykminic tylko chyba nie ten spot a kolejny

to szykujcie sie na następny spot w pasłęku

a co jakaś surprise będzie :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 16:20_________________________________________________Łukasz a jak fifuszki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jakaś surprise będzie

monotoniczne są wyjazdy do elbląga na spot. miejscówka zawsze taka sama. chciałem pokazać ze w pasłeku tez można się spotkać bo jest gdzie. można rozpalić grilla. fifuszki pucuje często... zużyłem prawie całą pastę. na spocie oddam Ci za nią

kasę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jakaś surprise będzie

monotoniczne są wyjazdy do elbląga na spot. miejscówka zawsze taka sama. chciałem pokazać ze w pasłeku tez można się spotkać bo jest gdzie. można rozpalić grilla. fifuszki pucuje często... zużyłem prawie całą pastę. na spocie oddam Ci za nią

kasę :>

daj spokój w sklepie kosztuje parę pln :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 16:36_________________________________________________w sumie trzeba korzystać ze spotów teraz bo w zimę rzadko będą , ajak już będzie to krótko bo zimno :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba korzystać ze spotów

:>[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 16:43_________________________________________________jak było w trojmieście na spocie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 16:43_________________________________________________jak było w trojmieście na spocie??

:good: :good: :kox:

mogłeś jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie Pasłek... możemy się spotkać o 17:30 i pojechać na 18tą - oblookać teren :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie Pasłek... możemy się spotkać o 17:30 i pojechać na 18tą - oblookać teren :cool1:

no tak Grzegorz nowy sprzecik to teraz szaleje hehehe :decayed: zobaczymy na miejscu o :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z koszulkami to się tak nie speszcie w tygodniu rozeznam jedną sprawę i dam znać, bo też jestem chętny.

Co do spota ... może podarujmy sobie piątek bo faktycznie może weekend komuś wypalić gdzies poza domem i zmieńmy na niedzielę wieczór co? Albo w tygodniu.

Grzesiu odnośnie lodówki to daj znać cosik ci podpowiem a jakby co to jak będziesz chciał to ci pożyczę (kwestia tylko kiedy ty masz ten wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zmieńmy na jakiś czwartek na stałe i już... Adaś zrób głosowanie z czterema dniami zaczynając od "pierwszy poniedziałek miesiąca" a kończąc na "pierwszy czwartek miesiąca" i będziemy mieli na stałe...

o lodówce pogadamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to daj znać co z ta koszulka tylko jakbyś dal tak do piątku to jarko w sobotę następna by wyslal :tongue4: bo wiadomo jeszcze kasę trzeba mu wysalać :decayed: a co do czwartku to myślę ze lepiej zamiast w piatek ten to w czwartek chyba nie ma różnicy tylko powiedzmy godzina 18 bo niektórzy maja prace tez :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Buszek już wiem ... to są te jednak:

http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_meski_fruit_of_the_loom_light_graphite_tylko_50sztuk-t78784.0.html

taką bym wziął ... tylko jaki rozmiar ... XL chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zróbmy ten spot normalnie jak zwykle i się osobiście dogadamy ci i jak :przebiegly:

niby jadę na działkę ale mogę pogadać z wami co i jak , zresztą mi zawsze prawie pasuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 20:42_________________________________________________

OK Buszek już wiem ... to są te jednak:

http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_meski_fruit_of_the_loom_light_graphite_tylko_50sztuk-t78784.0.html

taką bym wziął ... tylko jaki rozmiar ... XL chyba :mysli:

mi to troche brzuch przeszkadza przy tym fasonie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spota ... może podarujmy sobie piątek bo faktycznie może weekend komuś wypalić gdzies poza domem i zmieńmy na niedzielę wieczór co? Albo w tygodniu.

Mi właśnie juz nie pasuje piątek, a z tym przełożeniem na inny dzień tygodnia np. czwartek to było by lepiej ( według mnie )- tylko teraz na sezon letni :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zmieniamy ten piątek czy jak? I na jaki dzień?

Lifter a ty co tak z rana w E-gu porabiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem za czwartkiem powiedzmy godz 18 co by każdemu pasowało :decayed: i w sumie tak mógłby zostać czwartek :good: , bo jak piszecie piątki to robią się dni wyjazdowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też czwartek... w lecie ok. 18tej... zimą ok. 16:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ten czwartek czy przyszły? Może ktoś potrzebuje więcej czasu bo nie zagląda tu na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma być to będzie to się zdecydujmy :cool1:

Patryk nie każdy śledzi forum/ten temat na co dzień dlatego pomyśałem by tać więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...