Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

co taka cisza chłopaki :cool1:

no ja moge powiedziec ze koszulki w koncu idą do piątku powinny być :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

panowie skoro mamy już ustalony termin spoto-grilla :a4fan: to może już pomalutku ustalmy kto co przynosi ???? rozumiem że rodzinkę też zabieramy :)

mam taką małą sugestie co do godziny, może troszkę przyspieszymy spota (o ile innym nie przeszkadza) ze względu na nasze małe pociechy, bo zanim się rozpali, pogada to już chłodno może być po 19ej....... :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja rodzinke tez wezme :kox: moje maluchy sie uciesza :gwizdanie: :polew: nie no tak serio to mi tam pasi obojetnie jak bo moj tata ma 26 operacje i kilka dni bedzie w szpitalu :confused4: wiec ja moge sie spoznic czy jak..

a i co by kazdy wiedzial i pamietal ze ten spocik to tam na końcu tej drogi na modrzewine :D na tym rondzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech ktoś skoczy i powiesi tam kartkę że na czwartek jest rezerwacja :polew: żeby nikt nie zajął

Grilla mogę wziąć akurat mam takiego poręcznego no i niech wam będzie węgieltyż zabiorę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze niech kazdy napisze 26 maja kto bedzie itp co by bylo wiadomo :decayed: i wtedy kazdy okresli sie co bierze :tongue4: tak zeby z 2 dni przed wiadomo bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore grilla i węgiel a reszta to koryto będzie miała :przebiegly:

Buszek jak tam zakup oponek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takiego "mobilnego" grilla i moge zabrać, carbon też jakiś mam, także na dwa grille możemy pojechać ;)

[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 20:36_________________________________________________Co do godziny ... to postaram się być może na 17:30 ale potwierdze bliżej spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WUNGIEL to ja już mogę kupić a co tam szarpnę się 6 ziko :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WUNGIEL to ja już mogę kupić a co tam szarpnę się 6 ziko :tongue4::polew:

jak ci wszystko jedno to brykiet weź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsio ryba może być i brykiet, piknik na kocyku :naughty: czy ktoś zorganizuje stolik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przydał by sie stoliczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore grilla i węgiel a reszta to koryto będzie miała :przebiegly:

Buszek jak tam zakup oponek :mysli:

obecnie no money na taki wydatek :disgust: a co do grilla to ja moge powiedziec ze jakies zarcie wezme :decayed: a no chyba ze macie jeszcze cos dla mnie co moge wziac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUSZEK możesz wziąć tacki, nożyki, itp :tongue4:

ok to ja biore tacki, nożyki itp :tongue4: chyba mam jeszcze troche tego w domu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie kto był by chętny na serwis klimy - tzn. odkażanie ozonem (wkładają na 15-30min taki agragacik do auta zasilany prądem i mielą na obiegu zamkniętym) i ewentualne uzupełnienie czynnika. Normalnie taki serwis kosztuje 150zł ale było by to robione jak szefa nie będzie więc oczywiście taniej, ile? musiał bym wiedzieć czy to na 2 auta czy 5 i wówczas bym podpytał.

Dodam że było by to najprawdopodobniej w tygodniu za dnia więc jak ktoś nie ma szans wyrwać się z pracy to z innym terminem może byc problem.

Dla porównania podpytam jeszcze w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie kto był by chętny na serwis klimy - tzn. odkażanie ozonem (wkładają na 15-30min taki agragacik do auta zasilany prądem i mielą na obiegu zamkniętym) i ewentualne uzupełnienie czynnika. Normalnie taki serwis kosztuje 150zł ale było by to robione jak szefa nie będzie więc oczywiście taniej, ile? musiał bym wiedzieć czy to na 2 auta czy 5 i wówczas bym podpytał.

Dodam że było by to najprawdopodobniej w tygodniu za dnia więc jak ktoś nie ma szans wyrwać się z pracy to z innym terminem może byc problem.

Dla porównania podpytam jeszcze w innym miejscu.

ja był bym chętny ale szkoda że teraz to mówisz :wallbash: bo od czwartku do roboty wracam i raczej nie znajde czasu przed godz.15.

a tu masz zabudowy na drzwi podobne jak u mnie co widziałeś

http://www.allegro.pl/item638369212_a_z_panele_drzwiowe_audi_a4_sprawdz.html

http://www.allegro.pl/item625827054_taschki_panele_drzwiowe_audi_a4.html

http://www.allegro.pl/item625827074_taschki_panele_drzwiowe_audi_a4.html

ta ostatnia to już taka kozacka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś - ja się piszę... z pracy będę mógł się wyrwać raczej ale będę dopiero w piątek... u mnie przede wszystkim sprawdzenie szczelności :cool1:

znajdzcie mi chłopaki szybę przednią... bo sobie stuknął kamyczek i poszło... a właściwie idzie dalej... chodzi mi o jakiś zakład - numer telefonu mogę sam znaleźć :wink4:

Flyer mi powiedział że robił pilkingtona za 500 + 100 uszczelka... ale wątwię że u nas znajdę tak tanio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek termin z klimą to mniejwięcej przełom maja czerwca.

Co do szyby nie ma sensu samemu jej kupować tylko łatwić to przez zakład - polecam na Metalowców ale namiarów nie mam.

znalazłem u wujka Google:

http://markoweszyby.pl/dystrybutorzy.php?woj=warminsko-mazurskie#dystrybutorzy

ul. Grunwaldzka 2B/13E

tel. (0-55) 235 29 62

hehe dają rabat 10% jak powiesz że znalazłeś ich przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...