Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie bo mam kolesia co chciałby banieczkę a drugi da mi znać w niedzielę, patryk 10 tzn. po wypłacie?

to tera tylko dac znac kto i jak odbiera :tongue4:

tak Adam po wypłacie :cool1:

Dobra w niedzielę jeszcze zadzwonię i pogadamy.

A poprosze łukaszar o listę osób głosujących by nie było że nam jakiś "obcy" ściemę walił

wlasnie cos za duzo jest tych osob :polew: wszyscy tacy chetni a tu na spocie bedzie znowu z 6-8 furek

Poszło zapytanie o listę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ŁADNIE 18 GŁOSÓW ODDANYCH :mysli: :mysli: nie długo to miejsca na parkingu zabraknie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegoSZ spać o tej porze a nie :decayed::polew:

co to za "SZ" na końcu... maturzysto? :tongue4:

są jakieś rajdy kiedyś? bo fajnie było Adasiowi zawieszenie dobijać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegoSZ spać o tej porze a nie :decayed::polew:

co to za "SZ" na końcu... maturzysto? :tongue4:

są jakieś rajdy kiedyś? bo fajnie było Adasiowi zawieszenie dobijać :polew:

hehe tak specjalnie :decayed: a co do zawodów jak coś będę wiedział to dam znać wcześniej, zresztą Adam dostał taka rozpiskę co gdzie i kiedy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chłopaki po małej przerwie no ale urlopowałem trochę w ciepłych krajach :beach:, było git do powrotu, bo w domu czekało na mnie "piękne" zdjęcie za 190 PLN i 4 punkty karne :wallbash:79km/h na 50, zrobione jakąś ukrytą puszka , strzelili mi w plecy na oddalanie :thumbdown: jak faszyści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chłopaki po małej przerwie no ale urlopowałem trochę w ciepłych krajach :beach:, było git do powrotu, bo w domu czekało na mnie "piękne" zdjęcie za 190 PLN i 4 punkty karne :wallbash:79km/h na 50, zrobione jakąś ukrytą puszka , strzelili mi w plecy na oddalanie :thumbdown: jak faszyści

to widze ze mój starszy nie jest samotny :polew: nie przejmuj sie to jeszcze nie tak duzo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam

Już pisałem do Irka mam zadzwonić ale jakoś niemam czasu na długą rozmowę przez tel zadzwonię w tyg i się dowiem jak u mnie z temperaturą oleju :naughty:

nie wiem jak wy ale ja jadę :cool1:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 15:02_________________________________________________A wy co. Focha macie że tak cicho :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie jakos ostatnio sie cicho zrobilo :gwizdanie: Adam a jak z ta ankieta bo w sumie wybrac by sie mozna na tego grila, a na razie sa glosy na hale :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem że ... nie bardzo są podstawy do kwestionowania ankiety. No jeden Olsztyniak głosował ale nie wiem za jaką opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem że ... nie bardzo są podstawy do kwestionowania ankiety. No jeden Olsztyniak głosował ale nie wiem za jaką opcją.

a reszta E-g? :decayed: toć to nie możliwe :polew: a gdzie oni wszyscy są :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem że ... nie bardzo są podstawy do kwestionowania ankiety. No jeden Olsztyniak głosował ale nie wiem za jaką opcją.

a reszta E-g? :decayed: toć to nie możliwe :polew: a gdzie oni wszyscy są :mysli:

właśnie gdzie oni są :mysli::dziura: wstydzą się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...

ZAPRASZAMY NA SPOCIK W CZWARTEK PRZED HALĄ

!!! Będzie VAG i (oczywiście) gratisowo można będzie sprawdzić autko !!!

PS: Adaś też weź VAG'a :wink4: bo trzeba kolegów zmobilizować... a jak sporo autek będzie to zdjęcia ładne będą :>

!!! UMYĆ FURY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...

ZAPRASZAMY NA SPOCIK W CZWARTEK PRZED HALĄ

!!! Będzie VAG i (oczywiście) gratisowo można będzie sprawdzić autko !!!

PS: Adaś też weź VAG'a :wink4: bo trzeba kolegów zmobilizować... a jak sporo autek będzie to zdjęcia ładne będą :>

wygoniłeś gości :naughty:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:50_________________________________________________Teraz jak będzie vagina to spot do północy potrwa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_kontrolka_airbag_na_zegarach-t81237.0.html;topicseen

dla Patryka... u ciebie fotel kierowcy

czemu PW nie piszę :mysli: sam się zastanawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...