Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

za ten dystans pyknie pewnie 15 tyś przebiegu od wymiany oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: ja już dawno mam SERWIS!!!... bez kilometrów a VAG w domu

nie resetowałem przy wymianie :cool1:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 15:40_________________________________________________a tak na marginesie to byłem dzisiaj na Metalowców (bo do roboty teraz na 10tą chwilowo) no i zaklepałem sobie szybkę... wyszło 570zł za oryginał ze zdrapanymi znaczkami OOOO :polew: - trochę śmieszne ale robią to samo co w wahaczach Lemfordera

no i... przy okazji... przypomniało mi się o Panu od obszywania skórą (Patryk był kiedyś u niego w mojej sprawie)... jego pracę robią wrażenie... obejrzał wszystko... i kierownica ze specjalnie dobraną siwą skórą samochodową + lewarek + ręczny = 200zł :shocked: - no to się umówiłem na 4tego czerwca :polew:

oczywiście podejdzie do tych od szyb i sam sobie wszystko zabierze do obszywania... bo szyba i tak 4 godziny schnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłem że tanio za skórę :naughty:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 20:11_________________________________________________Teraz jestem ciekawy ile będzie samochodów jak tyle oddanych głosów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 7 liczę o ile przyjadą nowi z ostatniego spota ,a mówili że będą :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 20:52_________________________________________________wklej na klubowym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło kurde... ale ciekawe rzeczy można znaleźć w necie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale stary artykuł dopiero zobaczyłem [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 20:55_________________________________________________

ło kurde... ale ciekawe rzeczy można znaleźć w necie :shocked:

może :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie glosniki proponujecie na przod zamiast tych oryginalnych z bose? Bo mi przod harczy i musze cos z tym zrobic. Jakie tam glosniki wchodza ? 13 cm ? Umie ktos rozbierac boczki ?:D hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pakiecik "skórka" to w całkiem dobrej cenie. To co sidzonka od S-lina jeszcze tylko że tu śpiewają ze 4 tyś ;)[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:48_________________________________________________

Koledzy jakie glosniki proponujecie na przod zamiast tych oryginalnych z bose? Bo mi przod harczy i musze cos z tym zrobic. Jakie tam glosniki wchodza ? 13 cm ? Umie ktos rozbierac boczki ?:D hehehe

siedza 13 zatem ... NIC nie polecam :evil: - coś w tym jest... :mysli:

zacznij od szukania paneli pod 16-ki i wrócimy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem wammmm, żeeee :decayed: dzis widziałem fajną panią w a4 :kox::naughty: trzeba ją zwerbować :gwizdanie: :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedza 13 zatem ... NIC nie polecam :evil: - coś w tym jest... :mysli:

zacznij od szukania paneli pod 16-ki i wrócimy do tematu.

ale chce zeby to weszlo w seryjne miejsca :] nie potrzebuje zeby gralo jak na dyskotece tylko tak w miare :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedza 13 zatem ... NIC nie polecam :evil: - coś w tym jest... :mysli:

zacznij od szukania paneli pod 16-ki i wrócimy do tematu.

ale chce zeby to weszlo w seryjne miejsca :] nie potrzebuje zeby gralo jak na dyskotece tylko tak w miare :D

Bedzie potrzebny pierścień pośredni do montażu i najrozsądniej jakiś zestaw (woofer+twetter), powiedz jaki budrzet chcesz na to przeznaczyć. jak to określisz to coś można będzie ci podpowiedzieć.

Jak masz system BOSE musisz zobaczyć jak podłączony jest głośnik - tył najczęściej miały na głośnikach wzmacniaczze (aktywne) a przodem nie pamiętam.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 08:17_________________________________________________żonka mnie prosiła :przebiegly: by zagłosować na Żanetę W. w konkursie na tej stronie:

http://www.centrumogrody.pl/2008/index.php

(kliknąć należy z prawej "zostań twarzą...")

jak możecie to zapraszam ... dziewczyny o coś tam walczą sensownego a nam nic nie szkodzi.

:good: Moim zdaniem ladna dziewczyna. :naughty::decayed::kox:

:punk: :punk: :punk:

Jak wygra to musi nam postawić jakies piwko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedza 13 zatem ... NIC nie polecam :evil: - coś w tym jest... :mysli:

zacznij od szukania paneli pod 16-ki i wrócimy do tematu.

ale chce zeby to weszlo w seryjne miejsca :] nie potrzebuje zeby gralo jak na dyskotece tylko tak w miare :D

Bedzie potrzebny pierścień pośredni do montażu i najrozsądniej jakiś zestaw (woofer+twetter), powiedz jaki budrzet chcesz na to przeznaczyć. jak to określisz to coś można będzie ci podpowiedzieć.

Jak masz system BOSE musisz zobaczyć jak podłączony jest głośnik - tył najczęściej miały na głośnikach wzmacniaczze (aktywne) a przodem nie pamiętam.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 08:17_________________________________________________żonka mnie prosiła :przebiegly: by zagłosować na Żanetę W. w konkursie na tej stronie:

http://www.centrumogrody.pl/2008/index.php

(kliknąć należy z prawej "zostań twarzą...")

jak możecie to zapraszam ... dziewczyny o coś tam walczą sensownego a nam nic nie szkodzi.

:good: Moim zdaniem ladna dziewczyna. :naughty::decayed::kox:

:punk: :punk: :punk:

Jak wygra to musi nam postawić jakies piwko ;)

jestem za głos juz poszedl :decayed: a widze ze z jej prawej strony ode mnie nawet dziewczyna ze sql :polew: "zostań twarzą" kto to wymyslił.. :decayed:

Patryk coś dla Ciebie :naughty: moj pierwszy hdr :polew: słaby ale dajcie mi troche czasu :gwizdanie: :kox:

hdr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za głos juz poszedl

ja też wysłałem głos.

Buszek dzięki za koszulkę :) ogólnie jest spoko jestem z niej zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie ciekawe tylko Patrykowi na autcie jakies plamy wyszły ... musi mieć kiepski lakier :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...