Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_kontrolka_airbag_na_zegarach-t81237.0.html;topicseen

dla Patryka... u ciebie fotel kierowcy

czemu PW nie piszę :mysli: sam się zastanawiam :>

dzięki za pamięć ale już znalazłem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ZAPRASZAMY NA SPOCIK W CZWARTEK PRZED HALĄ

no i chyba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tym vagiem to zgadzam sie :good: bo mi cos nadal nie chwyta od razu paliwa tylko zamuł na początku i musze go na gazie przetrzymać :disgust: a to nie zdrowe od razu na wysokie obroty walić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać że CANa nie mamy więc B7 i B8 nie obsługujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja witam kolegow :D Jezeli zdaze zarejestrowac autko do czwartku to moze sie pojawie :P przeglad, akcyze mam zalatwiona, Vat24 do urzedu zlozylem czekam az oddadza jeszcze tlumaczenia i moze sie uda :P hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja witam kolegow :D Jezeli zdaze zarejestrowac autko do czwartku to moze sie pojawie :P przeglad, akcyze mam zalatwiona, Vat24 do urzedu zlozylem czekam az oddadza jeszcze tlumaczenia i moze sie uda :P hehehe

:hi: 1.8T widze a juz sprawdzane jak chodzi? fajna buda musi byc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo chodzi fajnie :naughty: wczesniej mialem passka b5 1.6 w automacie no to A4 to teraz rakieta :D hehehe

w koncu 150 kucyków to jest cos :decayed: dla mnie i tak juz jakos za mało muł taki sie robi :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo chodzi fajnie :naughty: wczesniej mialem passka b5 1.6 w automacie no to A4 to teraz rakieta :D hehehe

w koncu 150 kucyków to jest cos :decayed: dla mnie i tak juz jakos za mało muł taki sie robi :polew::tongue4:

ty grabisz se :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 05:58_________________________________________________

a ja witam kolegow :D Jezeli zdaze zarejestrowac autko do czwartku to moze sie pojawie :P przeglad, akcyze mam zalatwiona, Vat24 do urzedu zlozylem czekam az oddadza jeszcze tlumaczenia i moze sie uda :P hehehe

zarejestrowanie to jeden dzień jak masz wszystkie papiery :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja witam kolegow :D

Witam również kolegę :) w końcu jakieś normalne samochody się pojawiają w Klubie :tongue4: a nie same KLE KLE KLE :polew: :polew: :polew:

noo chodzi fajnie :naughty: wczesniej mialem passka b5 1.6 w automacie no to A4 to teraz rakieta :D hehehe

w koncu 150 kucyków to jest cos :decayed: dla mnie i tak juz jakos za mało muł taki sie robi :polew::tongue4:

dokładnie jakoś mało :mysli: troszkę jeszcze brakuje :evil:

co do VAGa to przyda sie na spociku bo muszę Inspekcję wykasować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj walekk. A co ważność blach niemieckich się skończyła?

Buszek musisz przesiąść się na 1,9 i "zaczipować" - lżejszy sporo i mocniejszy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem :kox: a co masz kogos do polecenia ?

BIURO TŁUMACZEŃ "ALFA"

wszystkie języki europejskie na drugi dzień

ul. Warszawska 129 pokój 10

tel. 055 248-78-80

kom. 695-663-838

www.alfa-tlumaczenia.pl

[email protected]

(na przeciw stacji benzynowej Ciach, przy oddziale UPS, wjazd od oddziału celnego, biały parterowy biurowiec)

przykładowe ceny (czerwiec 2009):

niemiecki komplet (dowód, karta pojazdu, umowa) 80zł

niderlandzki (Holandia) cały komplet czyli 5 dokumentów 150zł

Luksemburg 60zł

Francja 50zł

Włochy certyfikat i targa 125zł

Szwecja del1,del2 230zł

Taniej ciężko znaleźć tym bardziej że bardziej egzotycznych nie ma tego w Elblągu i trzeba jeździć...

jest możliwość przysłania wyraźnych/czytelnych skanów oryginału...i odebrania poleconym

lepiej wcześniej zadzwonić i przedstawić się że jesteś z forum A4 to się dogadacie...

PS: żeby nie było to jest to odpowiedź na pytanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo chodzi fajnie :naughty: wczesniej mialem passka b5 1.6 w automacie no to A4 to teraz rakieta :D hehehe

w koncu 150 kucyków to jest cos :decayed: dla mnie i tak juz jakos za mało muł taki sie robi :polew::tongue4:

ty grabisz se :gwizdanie:

ze ja niby :polew::decayed:

Witaj walekk. A co ważność blach niemieckich się skończyła?

Buszek musisz przesiąść się na 1,9 i "zaczipować" - lżejszy sporo i mocniejszy :kox:

adadur i tak ostatnio pod wrazeniem bo na obrotach 3800+ jeszcze cisnienie ma wiesz do 4200 dalej przyspiesza jakas bestia sie w nim budzi :decayed: no ale 1,9 nie powiem ze po "c*pie" :polew: bylby w sam raz :kox: ogolnie roboty szukam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie roboty szukam

W piątek leciała w Radiu EL oferta pracy przy obsłudze reklam (big boardów) za jak się nie mylę 2400 brutto, praca w zasadzie popołudniami ... dla studenta super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek... nawet mnie nie wkur....

Kupujesz sprzęt... wynajmujesz jakąś mordownie za 300zł miesięcznie... malujesz ją na biało + postawienie biurka i skończą się problemy ze znalezieniem fotografa do ślubu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn na razie rozgladam sie za biurem projektowym zeby nawet staz zalapac, bo chcialbym w fachu pracowac, wiecie projekt ogrodow itp. ale gdzie pisze to mowia ze juz maja albo ze na staz nie potrzebuja obecnie... :disgust: jak nie dostane roboty w E-gu w kierunku to wtedy zaczne szukac czegos dobrego i dobrze platnego :decayed: bo za lada w mc'd nie chce robic :polew: ogolnie studia i tak robic chce zaocznie wiec caly tydzien mialbym na robote a sobota i niedziela tylko study :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...