Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

jak płynu ubywa a oleju przybywa to znaczy że płyn przelewa się do oleju... uszczelka pod głowicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

jak płynu ubywa a oleju przybywa to znaczy że płyn przelewa się do oleju... uszczelka pod głowicą...

no niby tak , ale jeszcze jest sprawa uszczelniaczy PD bo może iść ropa do oleju, lub coś z pompą paliwa i podciśnienia (na nią wskazują problemy z rannym odpalaniem, ale nie zawsze) ,w moim przypadku olej ma normalną barwę, no zobaczymy mają czas to będą grzebać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom pakiet zalozony :gwizdanie: na listwy na szyby juz zdarzylem sie :wallbash: bo zalozylem je wczoraj popoludniu budze sie rano a tu polowicznie poodklejane :confused4: i musialem sie pobawic z klejem dzisiaj i poprawic. No chyba negatyw pojdzie albo bedzie musial jakas rekompensate przeslac na moje konto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chłopaki po przerwie no ale w robocie urwanie głowy, ja ze swoja furka też mam problemy, cały czas ten ubywający płyn chłodzący no i do tego oleju zaczęło przybywać, no ale fura już u mechanika odstawiłem na tydzień , pierwsza diagnoza - pompa wody walnięta (nie tłoczy), no a z olejem to może być dużo rzeczy więc będą sprawdzać, no ale koszty i tak będą :wallbash:, no ale jak chciało się mieć audi to trza bulić :decayed:

auto zostało przegrzane?

jak płynu ubywa a oleju przybywa to znaczy że płyn przelewa się do oleju... uszczelka pod głowicą...

no niby tak , ale jeszcze jest sprawa uszczelniaczy PD bo może iść ropa do oleju, lub coś z pompą paliwa i podciśnienia (na nią wskazują problemy z rannym odpalaniem, ale nie zawsze) ,w moim przypadku olej ma normalną barwę, no zobaczymy mają czas to będą grzebać

voytek80 dobrze kombinujesz, bo prędzej olej dostenie się do płynu niż na odwrót.

chrom pakiet zalozony :gwizdanie: na listwy na szyby juz zdarzylem sie :wallbash: bo zalozylem je wczoraj popoludniu budze sie rano a tu polowicznie poodklejane :confused4: i musialem sie pobawic z klejem dzisiaj i poprawic. No chyba negatyw pojdzie albo bedzie musial jakas rekompensate przeslac na moje konto :evil:

A mówiłem by nie iść w jakieś pseudo zamienniki i półśrodki. Te listwy nawet jak wkońcu zamontujesz to nie będzie to ... jak chcesz dodać coś ciekawego i wiem że się to sprawdzi to poszukaj na allegro listwy "chromowanej" na tylnią klapę coś a'la jak w B6 lub A6. To naprawdę i trzyma sie dobrze oraz wygląda ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem by nie iść w jakieś pseudo zamienniki i półśrodki. Te listwy nawet jak wkońcu zamontujesz to nie będzie to ... jak chcesz dodać coś ciekawego i wiem że się to sprawdzi to poszukaj na allegro listwy "chromowanej" na tylnią klapę coś a'la jak w B6 lub A6. To naprawdę i trzyma sie dobrze oraz wygląda ciekawie.

taka listwe juz zamowilem i juz od dzisiaj od rana prezentuje sie na mojej klapie :naughty: a listwy popodklejalem i tez sie narazie trzymaja.

ale relingi i tak najlepiej sie prezentuja, juz zalozone :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=589708

jak ktos takie lubi to moze aukcja dla niego :tongue4:

kibiemu podeślij

sprawdzałem panowie przód jeszcze by uszedł ale tył LEKSUS :sick3: :sick3: i ta cena :shocked: :shocked: jaka mi to OKAZJA :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem za przednie chce 450.

To za tyle na allegro nowe masz a tam nowe czy uzywki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak płynu ubywa a oleju przybywa to znaczy że płyn przelewa się do oleju... uszczelka pod głowicą...

no w sumie racja - ciśnienia nie pozwolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny byś pokazał jakąś fajną fotkę a nie pokazujesz jakieś stare babki . Oli powiesz że to dla kolegów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty... a Ty co taki spragniony?? :naughty:

własnie siedzę 10 minut i się poddałem... wróciłem ze spaceru gdzie nokią nagrałem zegarek z termometrem ale nie mogę przesłać do kompa przez ten diabelny bluetooth...

wierzcie że do wszystkiego można się przyzwyczaić... ale nie dziwię się że południowcy tacy leniwi jak w centrum miasta w cieniu o 20:56 jest 36st celsjusza... a w domach nie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny byś pokazał jakąś fajną fotkę a nie pokazujesz jakieś stare babki . Oli powiesz że to dla kolegów :polew:

mamy to zapisane! teraz nie cwaniakuj bo Twoja sie dowie :polew: ogolnie dzis widzialem b6 z rameczka klubowa i nowego klubowicza elbląskiego :decayed: Pozdrawiam kolege no i jak mówilem na spoty zapraszam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny byś pokazał jakąś fajną fotkę a nie pokazujesz jakieś stare babki . Oli powiesz że to dla kolegów :polew:

mamy to zapisane! teraz nie cwaniakuj bo Twoja sie dowie :polew: ogolnie dzis widzialem b6 z rameczka klubowa i nowego klubowicza elbląskiego :decayed: Pozdrawiam kolege no i jak mówilem na spoty zapraszam :gwizdanie:

zapewne czarnego sedana ;)[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:47_________________________________________________Panowie od sedanów:

Ja bym sie za długo nie namyślał ... jasna skórka w dobrym stanie + wszystkie dodatki czyli boczki podłokietnik łącznie z tylnią półką. Prawy fotel z reg. wysokości. Na życzenie i posufitówka w osobnej aukcji ;)

Po odsprzedaniu swoich wyjdzie znacznie mniej niż cena z licytacji. Wysteczy zobaczyć po ile podłokietniki chodzą.

Kpl. z poliftowej wersji 99-00. także Patyk i Grzesiu ... ;)

http://moto.allegro.pl/item670660998_audi_a4_lift_2000r_kaplet_skor_skora_jasna.html

Gościu jeszcze ma manetki - pod tempomat.

Patryk zagadaj za ile jak myślisz o tempomacie - kabelek z kostką mam w garażu.

http://moto.allegro.pl/item665452693_audi_a4_2_5_tdi_00r_przelaczniki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Buszka byłby miód... bo ciemne autko... :shocked:

nie zastanawiałbym się...

Patryk - udało się: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_prosze_o_analize_logow-t85965.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu jeszcze ma manetki - pod tempomat.

Patryk zagadaj za ile jak myślisz o tempomacie - kabelek z kostką mam w garażu.

http://moto.allegro.pl/item665452693_audi_a4_2_5_tdi_00r_przelaczniki.html

żeby była kasa to bym się skusił ;([br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 15:28_________________________________________________

dzięki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi skorka nie podchodzi :tongue4: al'cantara mi sie podoba, ale pewnie jakbym mial kase to bym wzial niestety za duzo wydatkow teraz.. ;(

ale chyba bede mial robote ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...