Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: dalej sami sie domyslcie powoli trace cierpliwość do tego Złoma.. :rant: qr.. jego ma.. ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

A co ci spec powiedział :mysli:

a te linki czytałeś co ci podrzuciłem :cool1: chyba ASO ci zostaje :confused4:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 19:27_________________________________________________Co do spota to chyba teraz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienili filtr powietrze na nowy itp odpowietrzyl pompka niby pracuje niby wszystko ok.. tylko zawsze jak auto po pelnym baku przejedzie z 200km niecale powiedzmy 3/4 baku zostaje to sie zapowietrza.. ewidentnie wina chyba tej pompy paliwa w zbiorniku tylko komu teraz dac auto by w koncu zaczelo dzialac :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienili filtr powietrze na nowy itp odpowietrzyl pompka niby pracuje niby wszystko ok.. tylko zawsze jak auto po pelnym baku przejedzie z 200km niecale powiedzmy 3/4 baku zostaje to sie zapowietrza.. ewidentnie wina chyba tej pompy paliwa w zbiorniku tylko komu teraz dac auto by w koncu zaczelo dzialac :angry:

speców nie znam , może bosch na łęczyckiej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek już ci podsyłełem ten link:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=56013

zwróć uwage na etap pierwszy - przecież to ma dokładnie związek z twoim problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek już ci podsyłełem ten link:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=56013

zwróć uwage na etap pierwszy - przecież to ma dokładnie związek z twoim problemem

My to se możemy Adam pogadać ,a i tak zrobi po swojemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomoze mi i tacie ktos podjac sie tego? moge sprobowac ze starszym samemu ale ten zlom.. 3 razy juz byl odpowietrzany.. wymienic pompe? samemu da sie rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu trzeba trochę chęci i się samemu da rade :mysli:

Sie poczyta i zobaczymy o garaż wiesz gdzie walić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zalatwione auto w srode do taty znajomego na fabryczna ląduje on zajmie sie pompka itp w zbiorniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: poczekamy zobaczymy :mysli:

Patryk w razie W :tongue4: jak bedziesz w czwartek jechal na zlot to nie obraze sie jak o mnie zachaczysz :decayed: , tylko dalbym znac jak wroce z roboty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: poczekamy zobaczymy :mysli:

Patryk w razie W :tongue4: jak bedziesz w czwartek jechal na zlot to nie obraze sie jak o mnie zachaczysz :decayed: , tylko dalbym znac jak wroce z roboty :tongue4:

:good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by jeszcze datę zmienił w pierwszym poście :mysli:[/b][/size]

To na kiedy najbliższy czwartek - tak by wypadało 2 tyg. od ostaniego?

Czy następny?

voytek80 chyba dobrze to wycenione 700 za wymianę uszczelki pod głowicą z planowaniem w najtańszej opcji a roią ci jeszce parę rzeczy

Brakuje mi w tym co napisałeś śrub, bo też powinno się wymieniać na nowe

I jeszcze dobra rada - jak rozszczelniają klimę czy ją serwisują to wymień osuszacz - kosztuje 130-160 zł a klimie to naprawdę dobrze zrobi - powinno się to wymieniać co 120 tyś

śruby też wymieniają, no ale się okazało że jest pęknięta głowica :( kolejne 800pln za używkę , już więcej nic nie mówię bo płakać się ;(chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by jeszcze datę zmienił w pierwszym poście :mysli:[/b][/size]

To na kiedy najbliższy czwartek - tak by wypadało 2 tyg. od ostaniego?

Czy następny?

voytek80 chyba dobrze to wycenione 700 za wymianę uszczelki pod głowicą z planowaniem w najtańszej opcji a roią ci jeszce parę rzeczy

Brakuje mi w tym co napisałeś śrub, bo też powinno się wymieniać na nowe

I jeszcze dobra rada - jak rozszczelniają klimę czy ją serwisują to wymień osuszacz - kosztuje 130-160 zł a klimie to naprawdę dobrze zrobi - powinno się to wymieniać co 120 tyś

śruby też wymieniają, no ale się okazało że jest pęknięta głowica :( kolejne 800pln za używkę , już więcej nic nie mówię bo płakać się ;(chce

suma sumaru za tą kasę wyrwiesz niewpełni uzbrojony silnik a za kpl. trzeba ok. 3 tyś dać ... a wówczas poszedł bym w AWXa przecież to niemal identyczny silnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by jeszcze datę zmienił w pierwszym poście :mysli:[/b][/size]

To na kiedy najbliższy czwartek - tak by wypadało 2 tyg. od ostaniego?

Czy następny?

voytek80 chyba dobrze to wycenione 700 za wymianę uszczelki pod głowicą z planowaniem w najtańszej opcji a roią ci jeszce parę rzeczy

Brakuje mi w tym co napisałeś śrub, bo też powinno się wymieniać na nowe

I jeszcze dobra rada - jak rozszczelniają klimę czy ją serwisują to wymień osuszacz - kosztuje 130-160 zł a klimie to naprawdę dobrze zrobi - powinno się to wymieniać co 120 tyś

śruby też wymieniają, no ale się okazało że jest pęknięta głowica :( kolejne 800pln za używkę , już więcej nic nie mówię bo płakać się ;(chce

suma sumaru za tą kasę wyrwiesz niewpełni uzbrojony silnik a za kpl. trzeba ok. 3 tyś dać ... a wówczas poszedł bym w AWXa przecież to niemal identyczny silnik ;)

no tak masz rację z tym, że kupując silnik znowu loteria sprawny niesprawny , a tak już będę wiedział co mam pod maską i czego mogę sie spodziewać, dzwoniłem dzisiaj do mechaniora już maja głowicę , właśnie ją szykowali bo była goła, przy dobrych wiatrach w piątek odbieram furę , dobrze że już w tym roku byłem na urlopie bo teraz już bym sobie na niego nie mógł pozwolić :no:

no a nie długo chyba będę robił jakąś blacharkę bo żonka zdała dzisiaj prawko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek szybciej Beniowskiego się nie da jechać :naughty:

Tylko po antenie poznałem :kox:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 20:29_________________________________________________To jak widzimy się w czwartek :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dzis widzialem Adama pod mak chemia :tongue4: i jak wracalem z gda to smigal ten z blow off'em :tongue4: a co do czwartku Patryk to raczej nie dam rady bo koncze o 18 wiec tak z gory pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...