Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

no i passat i a4 to tez prawie jak brat i siostra :tongue4: hehehe to napisze im tam zeby wpadli w czwartek

prawie... robi różnicę :tongue4:

a przestan chcesz moja mame przygarnac? :polew: nadaje i nadaje zeby te auto sprzedac kupic inne a nie audi audi chodzi i marudzi ze ciagle inwestowanie a sasiada sie auta nie psuja :wallbash: i wes taka skumaj a wozić sie chce :decayed:

i dobrze mówi...

bardzo dobrze nawet ... kupij 1.9 poprostu i ucichnie a nawet jeszcze pochwali bo spalanie mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

"Witam 17 lipca (w piątek) w Pasłęku po raz pierwszy jest organizowany piknik VW. Impreza odbędzie się w Parku ekologicznym ( Pasłęckie Jeziorko) start godzina 18.00.. O godzinie 20.00 przewidziany jest przejazd ulicami miasta pod eskortą policji :)

Impreza jest połączona z imprezą muzyczną JUST FOR FUN na scenie, której wystąpią Dj. zapewniając dobrą muzykę klubową impreza jest przewidziana do późnych godzin nocnych. Na imprezie będą rozstawione parasole przy, których można będzie zakupić zimne piwko itp. Na terenie Parku jest tez możliwość rozstawienia namiotu, są pomieszczenia sanitarne. Zapewniona jest tez ochrona z firmy Dogmat.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników i posiadaczy samochodów grupy VAG"

plakaciornowyvwdyzio.jpg

kilka fotek obiektu na którym odbędzie się impreza

f1df644a806bb143de9ee61.jpg

phocathumblmg8568.jpg

koledzy organizują zlot. zapraszam wszystkich serdecznie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak mysl Patryk ja mysle ze mozna jechac :decayed: w razie co jak mi auto zrobia to ja sie pisze :evil: tylko dajcie znac co i jak czy jedziemy jakas wieksza ekipa z ega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak mysl Patryk ja mysle ze mozna jechac :decayed: w razie co jak mi auto zrobia to ja sie pisze :evil: tylko dajcie znac co i jak czy jedziemy jakas wieksza ekipa z ega

Chętnie też bym pojechał :> o ile znowu w robocie mnie do 22 nie przytrzymają :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Łukasz to juz dwoch tylko ja tam okolicy nie znam i gdzie to jest wiec moglbys wyjechac po nas :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki żaden problem. zapraszam serdecznie ba na zlocie ma być kilka fajnych vw. jak cos to jesteśmy w kontakcie [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 12:58_________________________________________________zeby nie być gołosłownym projekt z pasłeka. rozmiar felgi z tyłu 17x10 zoll

86987594.jpg

51914079.jpg

pict0421v.jpg[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 13:10_________________________________________________aha.. dwie audi to troche mało. jak możecie to zorganizujcie większa grupę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja tam mysle na koncert pojechac bardziej bo mnie golfy nie kreca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja tam mysle na koncert pojechac bardziej bo mnie golfy nie kreca decayed

u mnie zupełnie odwrotnie :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 13:52_________________________________________________na zlocie zobaczysz dlaczego :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Łukasz będziesz mysli

nie wiem czy bede. na ta chwile nie jestem w 100% pewny. zresztą po co mam jechać do was w czwartek jak sie zobaczymy w piątek :>

kilka fotek miejscówki tzn. PASŁĘCKIE JEZIORKO

http://picasaweb.google.pl/ptucki/Miejscowka#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu dosiadłem się do neta...

Kurna zlocik mega koksiarski :kox:

Spoko plamy nie dałem ... jest 1 miejsce i 2 ... jakby trochę inaczej liczyli był by dubel ;)

Kto myslał nad tego rocznym a przegapił niechzbiera kasę mysli kręci i główkuje by za rok jechać ... będzie pewnie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek pytaj o nakładeczkę:

http://www.allegro.pl/item686531797_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 09:24_________________________________________________Panowie na najbliższym zlocie mała niespodzianeczka będzie ... muszę tylko ogarnąc pewną sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już po odbiorze fury , a oto mały :blink: kosztorys naprawy:

1. Uszczelka pod głowicę - 1szt. 243 PLN

2. Śruby głowicy - 10szt. 100 PLN

3. Termostat - 1 60

4. Pompa wody - 1 215

5. Koło pompy wspomagania - 1 60

6. Napinacz paska alternatora - 1 620

7. Pasek alternatora - 1 61

8. Przewód wody - 1 58

9. filtr oleju - 1 35

10. Wentylator klimy -1 300

11. Płyn chłodniczy G12 -5.5l 110

12. Głowica (używka) -1 800

13. Śruby pompowtrysków -4 40

14. Uszczelniacz wałka rozrz. -1 95

15. śruby (nie mogę rozczytać) - 10 175

16. Śruby klawiatury - 8 160

17. Zestaw uszczelniaczy PD - kpl 160

18. Uszczelka pompy Vacum - 1 30

19. Uszczelniacze zaworowe -8 24

20. uszczelka kolektora ssącego -1 34

21 uszczelka kolektora wydech - 1 37

22. O-ring - 1 11

do tego doszła robocizna + własny olej + sprawdzenie szczelności starej głowicy 1782,84 PLN co razem daje piękną kwotę 5210,84 PLN gwarancja na naprawę jest na 1 rok, jak widzicie lepiej nie mięć problemów z głowicę , bo jeśli chce się zrobić dobrze to koszty są wysokie. U mnie doszło parę dodatkowych kosztów tylko przez to że mechanik ,który rok temu wymieniał mi rozrząd zarobił na mnie nie wymieniając mi pompy wody i napinacza :wallbash: części wyszły drogo bo nie byłem przygotowany na niektóre wydatki i kupowałem u mechanika

teraz mam dziwne uczucie jakby był głośniejszy przy niższych obrotach, nie wiem tylko czy to moje odczucia czy jeszcze coś trzeba dostroić, no i nie wiem czy jeszcze coś można zrobić ze starą głowicą czy tylko na złom sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na najbliższym zlocie mała niespodzianeczka będzie ... muszę tylko ogarnąc pewną sprawę.

kupiłeś furmankę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na najbliższym zlocie mała niespodzianeczka będzie ... muszę tylko ogarnąc pewną sprawę.

kupiłeś furmankę :naughty:

nie... ale czyni przygotowania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voytek80 to rześ pojechał na maksa ... że jak piszesz same spr. szczelności głowicy kosztowało 1782zł???? :shocked:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 18:56_________________________________________________

Panowie na najbliższym zlocie mała niespodzianeczka będzie ... muszę tylko ogarnąc pewną sprawę.

kupiłeś furmankę :naughty:

Nie nic z tych rzeczy ... a na zlocie nibym czym bym jeździł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voytek80 to rześ pojechał na maksa ... że jak piszesz same spr. szczelności głowicy kosztowało 1782zł???? :shocked:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 18:56_________________________________________________

Panowie na najbliższym zlocie mała niespodzianeczka będzie ... muszę tylko ogarnąc pewną sprawę.

kupiłeś furmankę :naughty:

Nie nic z tych rzeczy ... a na zlocie nibym czym bym jeździł ;)

nie no sprawdzenie szczelności tylko 120 PLN reszta to robocizna za wszystko i cena oleju :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic z tych rzeczy ... a na zlocie nibym czym bym jeździł ;)

ostatnio miałeś kupić na handel :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...