Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no pogoda sporo popsuła

w Borsku lepiej nie było... http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html;msg1005322#msg1005322

zrobilibyście sobie taki setup jak na 3ciej fotce :naughty:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 20:42_________________________________________________chyba okazja Panowie http://www.a4-klub.pl/smf/all_kola_ori_15_alu_opony_goodyear_ultra_grip_7_przebieg_ok_300_km-t88465.0.html;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie megazlot odpuscilem bo pogoda.. :thumbdown: ale za to bylem na festynie policyjnym :przebiegly::polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie megazlot odpuscilem bo pogoda.. :thumbdown: ale za to bylem na festynie policyjnym :przebiegly::polew::decayed:

Też byłem ale głównie z powodu że kluski zaczęły od tego siedzenia w domu świrować :decayed:

Nowy nabytek czarna vectra całkie całkiem auto, napewno o klasę lepsze niż te meganki sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szkrab OK... i tak sobie pomyślałem że jakbyśmy się zgadali na niedzielę od rana (bez nocki niestety bo namiotu jeszcze brak) to bym sobie wyskoczył (byśmy wyskoczyli?) na spot Olsztyński do Ostródy bo wyjątkowo tam organizują... jest od 15tej...

a u Ciebie Patryk byśmy sobie wszystko obejrzeli przez 4-5 godzinek i luzik... bez zbytniego natręctwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pomyśle co to będzie :gwizdanie: ale ja chyba zostaje do wtorku na działce i nie wiem czy będę czeżwy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w odwiedzinki możem wpaść z dzieciarnią... niewiem jak Adaś... bo ten to bez piwka raczej nie teges :>[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 21:30_________________________________________________może się skusi na lody w Ostródzie... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha kiedy zajdziesz do kompa :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 21:30_________________________________________________

może się skusi na lody w Ostródzie... :good:

:mysli: :mysli: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka , wiecie może czy w Elblągu lub w okolicach skupuje ktoś uszkodzone głowice bo muszę swoją gdzieś puścić , bo na złom to trochę szkoda słyszałem że nawet spawaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no to by było najlepiej w weekend jakiś... jutro w robocie np wyjątkowo od 7dmej do 18tej :decayed:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 21:31_________________________________________________

hejka , wiecie może czy w Elblągu lub w okolicach skupuje ktoś uszkodzone głowice bo muszę swoją gdzieś puścić , bo na złom to trochę szkoda słyszałem że nawet spawaja.

czytałem wątek... nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piastowo tam udeż :naughty:

Dk 504 za Dąbrową [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 21:32_________________________________________________

hmmm... no to by było najlepiej w weekend jakiś... jutro w robocie np wyjątkowo od 7dmej do 18tej

.

ok dogadamy sie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat po lewej stronie jak wiedziesz do Piastowa za drzewami schowany ale szyld chyba zobaczysz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki , coś się będzie w tym tygodniu w Elblągu działo jakieś imprezki lub coś :drunk: , w środę zawitam do was na tydzień, no i uważajcie od środy na ulicach Elbląga będzie szarżować moja żonka , która dzisiaj odebrała prawko , właśnie je :drinks::naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najpierw zadzwoń żeby niepotrzebnie nie jechać... w zumi powinien być telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spota już mieliście no chyba że z nudów jak już teściowej :witch: będę miał dosyć, szkoda że pogody nie bedzie bo myśleliśmy o wypadzie do Kadyn

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 21:48_________________________________________________to do niego ?

http://glowice.auto.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...