Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

żeś mi dzisiaj GRazny myknal na trasie do stegny :tongue4: rozumiem ze od rana bylo :beach: a u mnie tak praca wyglada dostaje kase na wache i smigam sprawdzic jak tam ogrody przy hotelach itp :decayed: a przy okazji sam :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Siema ziomki :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 15:05_________________________________________________Spocik jak przeminął :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od roczników modelowych 2000 bo chyba 99 nie łyka bo ma inne zegary

dzięki Adam

od roczników modelowych 2000 bo chyba 99 nie łyka bo ma inne zegary

dzięki Adam

A co jakieś przymiarki - kurna ledwie zaczął pracować i już fure zmienia ... :kox: :kox:

od roczników modelowych 2000 bo chyba 99 nie łyka bo ma inne zegary

dzięki Adam

A co jakieś przymiarki - kurna ledwie zaczął pracować i już fure zmienia ... :kox: :kox:

pojeździł byś 2.6 też byś zmieniał :>

A co jakieś przymiarki - kurna ledwie zaczął pracować i już fure zmienia ... :kox: :kox:

nie ja siostra planuje A4 zakupic i też myslała o V6 :cool1::tongue4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9444735

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furmanka :kox:

Cena za taką benzynke też mi się podoba

Jeden zaj** minus brak Q przy takiej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to dziewczyna będzie w klubie ?! :good:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 18:28_________________________________________________

żeś mi dzisiaj GRazny myknal na trasie do stegny :tongue4: rozumiem ze od rana bylo :beach: a u mnie tak praca wyglada dostaje kase na wache i smigam sprawdzic jak tam ogrody przy hotelach itp :decayed: a przy okazji sam :beach:

no tak szybko radio wyłaczyłeś że pewnie nie usłyszałeś jak Ci mówiłem że plamę na spocie zostawiłeś?![br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 18:29_________________________________________________

Siema ziomki :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 15:05_________________________________________________Spocik jak przeminął :>

w domu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :wink4:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 18:42_________________________________________________Zaraz grilla rozpalam :cool1::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baby się boisz :polew:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 18:50_________________________________________________Ja bym se pogadał z jakimś facetem siedziałem z samymi babami nad jeziorem :kwasny:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 18:51_________________________________________________Aha flagi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma pojęcie gdzie kupić przejściówkę do OCT z 25mm na 10mm to może bym się za to wziął w końcu :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_co_i_jak_wyczyscic_przed_montazem_oil_catch_tank-t72408.0.html;msg824381#msg824381

bo przyznam szczerze że jeździłem kiedyś... NOMI... i ten sklepik obok na środku placu (jakieś ciepłownicze sprawy) no i kupa... podobno w castoramie są ale nie mamy...[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 18:59_________________________________________________o jaka ładna B5 TDi na sprzedaż... http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_olsztynskie-t7607.0.html;msg1023941#msg1023941

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek a twoje problemy nie wynikają z czegoś takiego (bynajmniej te pierwsze ze sterownikiem)?

http://moto.allegro.pl/item693568019_x_tranzystor_do_vp_44_i_opis_naprawy.html

Kbibi nie pakuj dziewczyny w koszty ... niech idzie w 1.9TDI a jak nie to zapytaj czy interesował by ja TOYOTA Avensis rocznik 2002 kombi przebieg 195-200 tyś. w dobrej cenie.

Grzesiek łącznik możesz zrobić jako tulejkę przejściową - kupujesz w żeglarskim pręcik poliamidowy i dajesz do toczenia - jak nie masz nikogo to mogę podpytać kolesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adadur powiem Ci ze nie wiem szczerze jutro to przeczytam dopiero wrocilem z jarmarku a jest taki :thumbdown: doslownie nic w tym roku ciekawego..

GRazny a co do tego czy slyszalem to cos tam slyszalem ale mam taka antene do kitu ze znikles szybko i nie wiedzialem o co kaman :polew:

Patrykbor a co do audi to tata stwierdzil ze... sie pomeczymy z tym :decayed: a nawet jakby mialo byc auto to rocznikowo mlodsze niz te co teraz tylko i wylacznie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudzę się z dzieciakiem na podwórku to se fury oglądam... zerkałem tak do 13.000 bo Euro ciągle leci to pewnie niedługo z 50.000zł będzie:

1 2 3 4

2ka dla Buszka... RNS wstawiamy bez problemu bo duże już jest, Multi poprawione i nie przechodzone patrząc na przebieg, łopatki, Bose, skórki... no i 18,6% akcyzy :evil:

no a te diody w 4czce to dla Adasia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sympatyczne :kox:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 16:38_________________________________________________O której się mogę pana spodziewać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie czekam na żoncie...telefon niestety zostawiła i poszła w tango...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...