Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

http://moto.allegro.pl/item695963948_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_tyc.html[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 20:42_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item681833171_reflektor_xenon_audi_a4_nowy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że bez forum nie da się życ , już od samego rana, albo urlop albo lekka praca , jak urlop to już chyba zboczenie :decayed:

adadur byłeś na zlocie w Pile? bo chyba widziałem Twoje zdięcie jak popijasz z puchara tylko nie wiem czy to ty[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 08:22_________________________________________________http://img39.yfrog.com/i/ciemnewloski12023786392.jpg/

http://img141.yfrog.com/i/ciemnewloski11973721917.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walekk chciałeś furacza zamienić czy lampy?

lampy, no gdzie furacza na takie zlomowisko :tongue4::naughty: :gwizdanie: :polew:

nie jestem zwolennikiem naruszanie auta wiec takie mody jak dla mnie odpadają - jak bym miał kupować auto to też z tego typu przeróbkami jest skreślone więc zastanów się czy takie rezanko to dobry kierunek.

Jestemciekaw czy ktoś próbował spasować światła soczewkowe (lub ksenony) z A8 bo wyglądaja bardzo podobnie do tych w A4.

Choć jest jeszcze szansa na szukanie soczewek z S4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale autko z tymi zespolonymi soczewkami wyglada od razu mlodziej... mi sie podoba. A jak ktos sie nie bedzie znal to i tak tego nie zobaczy :wink4:

ale i tak priorytet to felgi. Bo juz mi sie kapcie koncza a bez sensu kupowac kapcie do tych jezeli chce zmienic na 16 ew. :no: 17 "

Adam da rade tam kiedys podpiac pod vaga bo musze inspekcje skasowac, jeszcze cos sie chyba czujnik abs-u zjebawszy to jak go wymienie to i abs bedzie trzeba skasowac przy okazji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przeraża cena opon 17 to nie ma nad czym się zastanawiać.

VAGa możemy podpiąć napisz PW kiedy byś chciał i podam ci nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przeraża cena opon 17 to nie ma nad czym się zastanawiać.

szkoda mi zawieszenia, ja codziennie robie naprawde sporo km po wiejskich drogach a czasami dziury tam sa naprawde tragiczne. na 17 na niskim profilu bedzie twardo i bedzie szybciej dobijac.

VAGa możemy podpiąć napisz PW kiedy byś chciał i podam ci nr tel.

najpierw zrobie cos z tym absem bo jak narazie to nie dziala :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety kolego na 17" troszkę tłucze :kwasny: ale za to autko ładniej wygląda :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibibi dzięki za odwiedziny :wink4:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 15:25_________________________________________________Buszek jak furmanka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek pamietaj ze jak zalozysz 17" to auto troche wyzej pojdzie niz na 15" :tongue4:

Patryk jak narazie wszystko ok ale tego zloma chwalic nie bede :decayed: starszy pocisnal nim do iławy zobaczymy jak go troche bardziej przesmiga, ja zwijam sluzbowym meśkiem do kryni :przebiegly::beach: milego weekend'u :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...