Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

no narazie czekam na żoncie...telefon niestety zostawiła i poszła w tango...

uuu to se posiedzisz :naughty:

Aga mówi żebyś wziął Maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

nie no to za ekstremalne rozwiązanie...

poczekam jeszcze troche i się zobaczy... a w razie czego o której kończysz zwykle robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn?

Ja se siedzę teraz i nic nierobie szczególnego

A prace kończę po 15 :cool1:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 18:32_________________________________________________Grazny

Silnik BKN 204 km

- padajace wtrsyki 6x ok 600-700 zł /szt

- napinacze rozrządu sztuka to koszt w ASO 600 zł brutto

- Dwumas koszt w ASO ok 5 tyś zł

reszta OK wink4

nasz mod Cuber tak napisał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o człowieka z forum?

JA będę dziś lub jutro zamawiał także jak chcesz coś to daj znać.

Zamawiać będę full kpl. a sprzedam górę bo mi nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, chłopaki powiedzcie mi jakiej głębokości i szerokości najlepiej zrobić kanał żeby można było wygodnie grzebać przy furce, bo w dobie kryzysu :naughty: trzeba troche zaoszczędzić na psełdo mechanikach i podstawowe rzeczy jak wymiana wachaczy, przegubów, itp trzeba zacząć robić samemu, a u teścia w Elblingu i tak garaż stoi pusty więc chyba go zaadoptuję :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zmierze u siebie i ci podam, choć mój jak by był z 10cm szerszy chyba było by trochę wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zmierze u siebie i ci podam, choć mój jak by był z 10cm szerszy chyba było by trochę wygodniej.

i głębszy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, chłopaki powiedzcie mi jakiej głębokości i szerokości najlepiej zrobić kanał żeby można było wygodnie grzebać przy furce, bo w dobie kryzysu :naughty: trzeba troche zaoszczędzić na psełdo mechanikach i podstawowe rzeczy jak wymiana wahaczy, przegubów, itp trzeba zacząć robić samemu, a u teścia w Elblingu i tak garaż stoi pusty więc chyba go zaadoptuję :gwizdanie:

no wiesz... Ty... o kryzysie?!?!? :naughty:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 17:20_________________________________________________

Buszek przekopiesz parę drzwewk i ...

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lqnzgb2dv4as

a to niezłe... 29.000zł jak na dzisiejszy kurs :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o człowieka z forum?

JA będę dziś lub jutro zamawiał także jak chcesz coś to daj znać.

Zamawiać będę full kpl. a sprzedam górę bo mi nie potrzebna.

lemfordera zamawiasz ? no u mnie chyba wlasnie ktorys gorny. Najpierw dojde ktory to i wtedy bede zmienial. Juz niedlugo sie za to wezme. Jak cos to moze odkupie po zlokalizowaniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o człowieka z forum?

JA będę dziś lub jutro zamawiał także jak chcesz coś to daj znać.

Zamawiać będę full kpl. a sprzedam górę bo mi nie potrzebna.

lemfordera zamawiasz ? no u mnie chyba wlasnie ktorys gorny. Najpierw dojde ktory to i wtedy bede zmienial. Juz niedlugo sie za to wezme. Jak cos to moze odkupie po zlokalizowaniu :gwizdanie:

Zamawiam jutro FEBI, bynajmniej to firmowe a nie jakieś podróby czy chinszczyzna z Allegro, Lemforder z pewnego źródła ma chore ceny i jak już to za niewiele więcej sa ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"GRazny" każdego by dopadł kryzys po wydaniu takiej sumy na remont silnika, żonka to nie chce narazie słyszec o jakichkolwiek wydatkach na samochód, a tu sie szykuje wymiana przegubu bo już tyrkocze (a do AJM-a też troszke trzeba wydać) :confused4: , tylne tarcze i klocki tez będzie trzeba wymienić, no a na sezon zimowy na oponki (ale już będą używki) :gwizdanie: ach te kobiety nie rozumieja potrzeb naszych "kochanek" :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 07:35_________________________________________________adadur masz jakieś obiawy niedomagania dolnego zawieszenia? Pytam bo ja wymieniałem dwa miesiące temu cała góre i nie wiem kiedy będzie czas na wymianę dołu, górę wiedziałem kiedy wymienić bo zaczeło stukać na dziurach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakiś miesiąc temu zaczęło mi pukać ... chciałem dojść co ale wszyscy rozkładali ręce zatem nie bawię się i wymieniam cały dół (mam jeszcze ori). Zamówionko poszło więc w wekendzik spędze w garażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"GRazny" każdego by dopadł kryzys po wydaniu takiej sumy na remont silnika, żonka to nie chce narazie słyszec o jakichkolwiek wydatkach na samochód, a tu sie szykuje wymiana przegubu bo już tyrkocze (a do AJM-a też troszke trzeba wydać) :confused4: , tylne tarcze i klocki tez będzie trzeba wymienić, no a na sezon zimowy na oponki (ale już będą używki) :gwizdanie: ach te kobiety nie rozumieja potrzeb naszych "kochanek" :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 07:35_________________________________________________adadur masz jakieś obiawy niedomagania dolnego zawieszenia? Pytam bo ja wymieniałem dwa miesiące temu cała góre i nie wiem kiedy będzie czas na wymianę dołu, górę wiedziałem kiedy wymienić bo zaczeło stukać na dziurach

no właśnie te ostatnie wydatki były istnie nie kryzysowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chyba jak on sobie juz poucinal uchwyty to moje chyba sie u niego nie beda trzymaly ...

nie jarze :mysli:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 19:23_________________________________________________Ty tniesz błotniki żeby zmieścić tą lampę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...