Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

to kiedy koniec remontu :cool1:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 20:06_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.15.html

Czytaliście może by naklejki na ramki grupowo kupił :przebiegly:

pierd.... nie robię :>

jak się znajdzie czas :gwizdanie:

a po co Ci naklejki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

z nickiem :tongue4: naklejki

a jak nie umiesz kłaść kafelek to ci mogę pomóc :przebiegly:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 20:23_________________________________________________a jutro co rezerwować taksówki :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nickiem :tongue4: naklejki

a jak nie umiesz kłaść kafelek to ci mogę pomóc :przebiegly:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 20:23_________________________________________________a jutro co rezerwować taksówki :naughty::decayed:

nie chodzi o kładzenie... chodzi o skucie jednej kafelki a pozostawienie wszystkich naokoło... i takich placków jest parę... wydłubywanie fugi i takie tam przyjemne rzeczy...

a z tymi taksówkami to rzeczywiście - ciężko bez kierownicy będzie... no ale jak mówiłem jestem zmęczony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kucie kafli to rożnie bywa zależy kto kładł ja u kolesia jak zbijaliśmy chyba trzy to spadło 8 :kwasny: . Musisz być delikatny jak z kobita :rolleyes: .

A co do taksówki chodzi mi może byśmy zrobili se jakiegoś mokrego spota samochód zawsze możesz zostawić ale nie nalegam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety kafle położone fachowo bo szwagier robił... jednego zbijałem prawie godzinę... prawie po milimetrze...

A co do taksówki chodzi mi może byśmy zrobili se jakiegoś mokrego spota samochód zawsze możesz zostawić ale nie nalegam

toć możem na mokro... co kupić? i co na to Adaś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zadzwoń do niego i się dogadaj przecież sami nie będziemy pić

ale jakieś 0,7 :decayed: chyba że po piwku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do taksówki chodzi mi może byśmy zrobili se jakiegoś mokrego spota samochód zawsze możesz zostawić ale nie nalegam :gwizdanie:

ja tam sie nie narzucam ale jakbyscie potrzebowali pomocy to adam moj numer ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zadzwoń do niego i się dogadaj przecież sami nie będziemy pić

ale jakieś 0,7 :decayed: chyba że po piwku :gwizdanie:

do jutra przeczyta... ze mnie pijak żaden - wręcz abstynent... ale czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do taksówki chodzi mi może byśmy zrobili se jakiegoś mokrego spota samochód zawsze możesz zostawić ale nie nalegam :gwizdanie:

ja tam sie nie narzucam ale jakbyscie potrzebowali pomocy to adam moj numer ma :decayed:

a nie możesz na piechotę przyjść masz niedaleko :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do taksówki chodzi mi może byśmy zrobili se jakiegoś mokrego spota samochód zawsze możesz zostawić ale nie nalegam :gwizdanie:

ja tam sie nie narzucam ale jakbyscie potrzebowali pomocy to adam moj numer ma :decayed:

dla mnie spoko... tylko nie wiem co Patryk na to... no i jego połowica :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam abstynent jestem chodzi ze wrazie czego po co po taxi dzwonic kumpli sie od czegos ma przeciez :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to trza nasze panie poznać razem zeby w kaletce sie nie wstydziły :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 20:56_________________________________________________

ja tam abstynent jestem chodzi ze wrazie czego po co po taxi dzwonic kumpli sie od czegos ma przeciez :tongue4:

aj tam głupoty gadasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co tylko proponuje pozawozic was moge wiec dzwonic smialo, jak bedziecie robic kierownice to tez moge na harpa sie wbic jak nie przeszkadzal bym :dziura: ze tak powiem popatrzec i ktos by mi wytlumaczyl gdzie sie odrazu przeplywomierz znajduje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wpadaj wiesz gdzie mieszkam do garazu trafisz o 18 :cool1:

[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________A tak z ciekawości się zapytam grze mamy zamiar pić :mysli:

Jak w polskim warsztacie czyli w warsztacie :decayed: Stół tam jest

Czy jak kulturalni ludzie w domu po robocie :cool1:

I jeszcze jedna opcja jak w domu do może Zony weźmiecie i dzieci sprzedacie teścikom :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wpadaj wiesz gdzie mieszkam do garazu trafisz o 18 :cool1:

[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________A tak z ciekawości się zapytam grze mamy zamiar pić :mysli:

Jak w polskim warsztacie czyli w warsztacie :decayed: Stół tam jest

Czy jak kulturalni ludzie w domu po robocie :cool1:

I jeszcze jedna opcja jak w domu do może Zony weźmiecie i dzieci sprzedacie teścikom :naughty:

Patryk - nie przesadzaj... jasne że w warsztacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: dobre to pytanie bylo sluchajta ja podrzuce mame tylko na 19 do pracy i przed 19 jakbym tam wparowal mala demolke wam zrobil :baseball: ile tam mysliciec siedziec nad autem? a ktos wspominal o tym smarze milo by bylo jakbym na kapke do drzwi tez sie zalapal :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wpadaj wiesz gdzie mieszkam do garazu trafisz o 18 :cool1:

[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________A tak z ciekawości się zapytam grze mamy zamiar pić :mysli:

Jak w polskim warsztacie czyli w warsztacie :decayed: Stół tam jest

Czy jak kulturalni ludzie w domu po robocie :cool1:

I jeszcze jedna opcja jak w domu do może Zony weźmiecie i dzieci sprzedacie teścikom :naughty:

Patryk - nie przesadzaj... jasne że w warsztacie...

nie przesadzam tylko zaraz żebym nie wyszedł na jakiegoś fajansa że ludzi do domu nie wpuszcza :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 21:38_________________________________________________

:polew: dobre to pytanie bylo sluchajta ja podrzuce mame tylko na 19 do pracy i przed 19 jakbym tam wparowal mala demolke wam zrobil :baseball: ile tam mysliciec siedziec nad autem? a ktos wspominal o tym smarze milo by bylo jakbym na kapke do drzwi tez sie zalapal :decayed:

powinniśmy jeszcze siedzieć ale w drugim garażu nie tym pod domem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak podjezdzac od strony beniowskiego czy tam od frontu domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Beniowskiego :decayed: będziesz widział :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 21:43_________________________________________________a i może słyszał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...