Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Rnse połączenie vcds


Baker35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem , chciałem włączyć opcje Aux w Rnse , zakupiłem kabelek , podłączyłem i nie mogę zakodować gdyż nie mogę połączyć się z radiem przez vcds , z bt się łączy a z radiem już nie , kolejne pytanie czemu rozłącza co 3 sec bt z telefonem ? sprawdzałem na innym i jest to samo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał, radio normalnie włącza się z kluczyka i wyłącza.  Czy klimayronik musi być włączony do połączenia? Bo miałem wyłączony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tom A4 napisał:

podepnij z rnse linie k np do panela od klimy i po kłopocie

a powiedz mi kolego jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rnse kostka B pin 5 opisany jako k-line i albo prowadzisz przewód do gniazda obd albo szukasz lini k w panelu klimy.  Jeśli było tam bns to zamiana pinów ale twierdzisz że rnse ori nie dokładane więc nie ma co zamieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tom A4 napisał:

rnse kostka B pin 5 opisany jako k-line i albo prowadzisz przewód do gniazda obd albo szukasz lini k w panelu klimy.  Jeśli było tam bns to zamiana pinów ale twierdzisz że rnse ori nie dokładane więc nie ma co zamieniac.

No ok rozumiem ,tylko przewód z pinu 5 prowadzę do gniazda obd i podłączam go w ktore miejsce ?co do oryginalności to przynajmniej ja nie zmieniałem, a wydaje mi się że nikt tego nie dokladal, bo mam sterowanie z kiery, zmieniarke w schowku, uchwyt na tel , bt, naglosnienie z subem. 

Edytowane przez \baker35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek zobacz czy masz pin 5 kostka b jeśli będzie to może być gdzieś ucięty może ktoś tam gmerał a pin podpinasz do obd pin 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tom A4 napisał:

na początek zobacz czy masz pin 5 kostka b jeśli będzie to może być gdzieś ucięty może ktoś tam gmerał a pin podpinasz do obd pin 7

Ok po weekendzie zobaczę bo muszę klucze kupić aby wyciągnąć rnse 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 08:32, Tom A4 napisał:

na początek zobacz czy masz pin 5 kostka b jeśli będzie to może być gdzieś ucięty może ktoś tam gmerał a pin podpinasz do obd pin 7

Witam , podziękować koledze Tom A4 ,zrobiłem tak jak napisałeś i wszystko śmiga,  pin 5 jest  ,pociagnalem nowy kabel i dziala ,widocznie gdzies jest przerwany . Znalazlem kostke jakąś wolną i nie wiem do czego jest ,niebieska 6 pinowa a nie ma nawet miejsca aby ją podłączyć.  Kolejna sprawa czemu BT co chwile rozłącza  połączenie z telefonem i po paru sekundach znowu łączy? 

20191102_151610.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczka na górnym panelu obok awaryjnych co do bt sprawdz czy nie masz wersji bt z wadliwym softem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2019 o 22:46, Tom A4 napisał:

wtyczka na górnym panelu obok awaryjnych co do bt sprawdz czy nie masz wersji bt z wadliwym softem

 

Ale tą wtyczkę mam podłączyć? I jak sprawdzić Soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wolne miejsce i jest wlacznik to podepnij Co dw to podepnij vcds i sprawdz jaki masz nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnego włącznika obok awaryjnych więc nie będę podpinał bo nie ma w co . Ok sprawdzę soft i jak rozumiem będzie ten wadliwy to trzeba Bt wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...