Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja gazowa KME czy stag? 1,8T bfb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam planuje założyć gaz. Gazownik zaproponował mi KME pro, reduktor s6 i wtryski barracuda. Ktoś ma informacje na temat takiego zestawu? Raczej nie będę podnosić mocy. A jeśli już to max do 200KM

Czy lepiej założyć stag? Mało informacji mogę znaleźć na temat KME jakie są plusy i minusy obu instalacji? Wg gazownika KME jest troszkę lepsze jakościowo prawda to? Droższe w serwisowaniu ? Wydatek koło 3,000 więc chce dobrze zainwestować 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja posiadam KME i jedyny minus to dość późno przełącza na gaz. W programie ustawione na 20 stopni a muszę przejechać z  min. 2km żeby zaskoczył.

Opublikowano

A ja załozyłem instalacje AEB ( MP 48 OBD DIGITRONIC ) i od 3 lat nie zaglądałem do niczego oprócz  filtrów . Mam podłaczone diagnostyke ,zadnych błedów na desce .Może raz zapaliła  mi sie kontrolka błedu ,ale na drugi dzien zgasła .Jak bede montował teraz to tylko Włoski sprzet .Opowiesci o drogich częsciach mozna miedzy bajki włozyc. Grunt  to nie oszczedzac na wtryskach i dobry reduktor.

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

KME bardzo dobra instalacja i polska;) sam założyłem dziś do mojej 1.8t tylko ze ja mam kme nevo  powiem jak pojeżdżę trochę czy jestem zadowolony.

Opublikowano
17 godzin temu, Majkifunn napisał:

KME bardzo dobra instalacja i polska;) sam założyłem dziś do mojej 1.8t tylko ze ja mam kme nevo  powiem jak pojeżdżę trochę czy jestem zadowolony.

Przy jakiej temperaturze lub jakim odcinku przełącza ci na gaz? Podasz na jakich częściach masz?

Opublikowano

Chyba na te 20/30 stopni bo rano jak odpalam i jadę to po 2 min mam już na gaz a części podam Ci jutro jak gazowni mi dokładnie da listę bo nie pamiętam dokładnie

Opublikowano

Więc tak Komputer KME Nevo, Wtryskiwacze LPGTECH-YETI, Reduktor mam AC R02 do 250 koni ten czerwony faro fi 8 wzmacniana, i butle 69l, instalacja zrobiona pod ok 250 koni bo mam ją po chipie a może za jakiś czas coś dorzucę.  A pali w mieszanym gdzie mam trasę 56 km z tego ze 30 trasy a reszta to korki  i miasto to ok 10 pali gazu

Opublikowano

Nie chce krytykować  ale gaz to jest dobry do kuchenki :wink: Zastanów się dobrze kolego czy warto ładować gaz :thumbup1:

Opublikowano
2 godziny temu, Mastek napisał:

Nie chce krytykować  ale gaz to jest dobry do kuchenki :wink: Zastanów się dobrze kolego czy warto ładować gaz :thumbup1:

Napisz rzetelnie i z argumentami dlaczego do kuchenek a nie do silników. Bo jak tylko "tak sobie" to napisałeś to marnujesz  przepustowość łącza internetowego.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
W dniu 13.12.2019 o 16:31, Mastek napisał:

Nie chce krytykować  ale gaz to jest dobry do kuchenki :wink: Zastanów się dobrze kolego czy warto ładować gaz :thumbup1:

Heh to argument pokroju na prąd to jest odkurzacz a nie samochód ;)

Opublikowano

Czy to KME czy STAG to dobre proste instalacje. Bierz butle ok 67 litrów bo mniejszej nie warto.

W dniu 13.12.2019 o 16:31, Mastek napisał:

Nie chce krytykować  ale gaz to jest dobry do kuchenki :wink: Zastanów się dobrze kolego czy warto ładować gaz :thumbup1:

:nabijasie:Moja reakcja przy dystrybutorze gdy tankujesz PB i widzisz kwotę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.