Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xeo151

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xeo151

  1. Fajny zapach i ładna zawieszka.
  2. Mały serwis: -olej LM 5w30 Toptec - płukanka LM - STP formuła do czyszczenia wtryskiwaczy - świece NGK - cewki Beru - sonda lambda
  3. No to lecimy z tematem. Sesja zimowa.
  4. Na Skandynawię musiały mieć spryski.
  5. Podkład pędzlem, baranek sprayem.
  6. Konserwacji ciąg dalszy. Nadkola tył.
  7. Dzięki. Na allegro. Konserwacja nadkoli cześć druga baranek:
  8. Emblemat Quattro na grill Konserwacja nadkoli cześć druga epoksyd
  9. Dzięki chłopaki, niedługo druga strona jak znajdę czas i pogoda dopiszę.
  10. Mały test umiejętności : 1) mycie nadkola, 2) epoksyd+utwardzacz Novol, 3) baranek APP U200.
  11. Ostatnio wleciały dymione kierunkowskazy i grill na czarno.
  12. xeo151 odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w Audi A4 B7
    Lepiej dołożyć S-line niż same nic nie warte nalepki.
  13. Conti Winter Contact Ts850/860. 3 sezon jeżdżę, przedtem w RWD.
  14. Nie wiem czy wiesz, ale one są inne od seryjnych tzn. grubszy zwój i wygląd. Poza tym nie chciałem samych sprężyn bo dla mnie pewnie by było za nisko.
  15. LF niby nie ma czegoś takiego jak kategoria wagowa. Sprężyny do sline 4204255.
  16. Wpadły nowe sprężyny Lesjofors i podkładki OEM. Jedna sprężyna była pęknięta. Tył siedział mocno i mnie to denerwowało. Teraz mam zamierzony efekt i bardzo mi się podoba.
  17. Bardzo dobrze w końcu chytre i leniwe "Janusze" będą miel nauczkę
  18. Czy to KME czy STAG to dobre proste instalacje. Bierz butle ok 67 litrów bo mniejszej nie warto. Moja reakcja przy dystrybutorze gdy tankujesz PB i widzisz kwotę.
  19. Pytanie czy można go mieszać z tym co jest czy opróżnić układ i dopiero zalewać.
  20. Pytanie. Wie ktoś Panowie jaki płyn do układu wspomagania zalać by nic nie zepsuć ? Po forum i internecie chodzą różne wersje. Wiecie jak z Prestone czy faktycznie jest mieszalny i ktoś próbował ?
  21. xeo151 odpowiedział(a) na Marcin514 temat w 1.8T
    Nie do końca bo widziałem zestawy gdzie pasek był Conti oraz jakiejś innej firmy made in Germany.
  22. Polecam Continentale Winter Contact TS 860.
  23. Podpinam się pod pytanie. Jest wyżej ?
  24. xeo151 odpowiedział(a) na Marcin514 temat w 1.8T
    Contitech a pompa Hepu. Nic innego nawet nie bierz chyba, że OEM ASO.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.