Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.9 110KM] Co lepsze- rura czy zamiennik?


lilantoine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam pozbyc sie katalizatora, bo autko ma juz ponad 180tys km przejechanei stad moje pytanie: czy lepiej w jego miejsce wstawic zamiennik (wydechowcy powiedzieli mi ze jak dotad wszyscy klienci byli zadowoleni), czy wstawic po prostu rure (powiedzieli ze to tez czesto wykorzystywany sposob)? Niech wypowiedza sie prosze osoby ktore takie zamiany maja juz za soba i moga podzielic sie swoimi wrazeniami i spostrzezeniami co do pracy auta przed i po wymianie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TDi-ku, a o takim silniku mowa w tym temacie wystarczy podnieśc maskę zeby sprawdzic obecnośc kata lub jego brak, od spodu przy zamontowanej osłonie silnika ciężko go dostrzec :wink: Spalin chyba nie sprawdzają ,przynajmniej jeszcze się z tym nie spotkałem :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest ktos kto uzywa zamiennika i jest z niego zadowolony, czy odczul jakies zmiany po wymianie kata?

Nie sądzę żebys odczuł jakieś zmiany po wstawieniu zamiennika :wink:

Poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=79394&highlight=#79394

co prawda watek dotyczył silnika benzynowego, ale był poruszony temat unwersalnego kata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...