Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Opony letnie nowe czy używane ? R17


spolprog

Rekomendowane odpowiedzi

kup nowe lezaki magazynowe w Krispolu. dostaniesz nowe (4letnie) opony z roczną gwarancją za cenę starych (paroletnich) używek.

A wie ktoś ile opona może leżakować? Myślałem że nie więcej niż 36 mies. Może taki leżak jest bardziej niebezpieczny od używki w dobrym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nowych lezakow to mam nie miłe wspomnienia jak musiałem nagle zahamować(na dwóch kołach :>) to zaliczyłem szlifa przednie koło mi sie uslizneło na czystym asfalcie (latem),te opony sa twardsze przez co sliskie :thumbdown:Ludzie uczą sie na błędach i ja miałem nauczke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te opony sa twardsze przez co sliskie :thumbdown:

Na początku napewno będą twarde ale chwilę na nich pojeździ i już powinno być lepiej. Opona się trochę rozjeździ :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już kiedyś o leżakach i opona odpowiednio przechowywana może być sprzedawana jako nowa do 5lat od jej produkcji pod warunkiem że była odpowiednio przechowywana. Dla niedowiarków podsyłam link z opiniami na ten temat przedstawicieli największych producentów opon.Ja na swoje leżaki dostałem 24m-ce gwarancji i kupiłem po 350pln szt contisport 235/40R18 Y

http://www.opony.com.pl/opinie_ekspertow/opinie_ekspertow.asp?idPytanie=6&show=opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już kiedyś o leżakach i opona odpowiednio przechowywana może być sprzedawana jako nowa do 5lat od jej produkcji pod warunkiem że była odpowiednio przechowywana. Dla niedowiarków podsyłam link z opiniami na ten temat przedstawicieli największych producentów opon.Ja na swoje leżaki dostałem 24m-ce gwarancji i kupiłem po 350pln szt contisport 235/40R18 Y

http://www.opony.com.pl/opinie_ekspertow/opinie_ekspertow.asp?idPytanie=6&show=opinie

Myslę ,że opona leżakowana, a jeżdżona to jest jednak różnica.Taki leżak parcieje i co Ci z gwarancji(oddadzą za oponę) jak rorpieprz.. auto bo droga hamowania nie będzie taka lub wyskoczy jakiś balon(ja tak mialęm, opony nówki Continental, model sprzed kilku lat i balon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...