Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey,

Zajechaną miałeś ta krzywkę wałka ssącego.

Zobacz na foto po lewej jak zaoblone ma brzegi w porównaniu z tą po prawej. Przypomnij jaki był przebieg auta ?

Dawaj znać ?

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, black4 napisał:

Hey,

Zajechaną miałeś ta krzywkę wałka ssącego.

Zobacz na foto po lewej jak zaoblone ma brzegi w porównaniu z tą po prawej. Przypomnij jaki był przebieg auta ?

Dawaj znać ?

Pozdrawiam

Zmienione przetestowane . Wymienione dwa wałki i popychacz. Jezdzi jak nowy dzieki i pozdrawiam. A jeszcze jedno pytanko jest gdzieś dostępny adapter do telefonu 

Opublikowano

Super cieszę się ??

Opublikowano

A jaki adapter potrzebujesz ?

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, black4 napisał:

A jaki adapter potrzebujesz ?

Idzie jak dzik w żołędzie hehe . Taki żeby pasował w orginalny uchwyt od telefonu audi . Żeby można było wpiąć smartfona jest coś takiego gdzieś na rynku ?

Opublikowano

Takiego w Ori uchwyt raczej nie znajdziesz.

Coś prostego i funkcjonalnego:

OBROTOWY-UCHWYT-SAMOCHODOWY-NA-TELEFON-N
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 13,50 zł - OBROTOWY UCHWYT...

Pozdrawiam ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.12.2019 o 11:59, black4 napisał:

Takiego w Ori uchwyt raczej nie znajdziesz.

Coś prostego i funkcjonalnego:

OBROTOWY-UCHWYT-SAMOCHODOWY-NA-TELEFON-N
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 13,50 zł - OBROTOWY...

Pozdrawiam ?

Może i tak. A jeszcze jedno sprawa od jakiegoś czasu zaczyna mi się pierdzieli klima ,nawiew jest dzień że wszystko ładnie chodzi a jest dzień że cały czas wali ciepłym powietrzem nawet jak ustawie na ło co to może być 

Opublikowano

A klima kiedy nabijana była ?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie niedawno ciekawe czy jakiś silniczek nie zdechł

Opublikowano

Nastawy vcdsem wykonać i błędy silniczków posprawdzać.

A raczej odwrotnie. Najpierw błędy później nastawy bo nie ruszą z jakimkolwiek błędem w module.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, afroo. napisał:

Nastawy vcdsem wykonać i błędy silniczków posprawdzać.

A raczej odwrotnie. Najpierw błędy później nastawy bo nie ruszą z jakimkolwiek błędem w module.

A pokaże to na kompie ?

Opublikowano

Błędy na pewno. A jeśli ich nie ma to na podstawie bloków podczas nastaw można stwierdzić który niedomaga. Wszystkie silniczki sterowania klap przejadą sobie od jednego końca do drugiego w celu ustalenia pozycji krańcowych. Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0). Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się. Na koniec jeszcze raz sprawdzasz, czy nie pojawiły się błędy.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Kto coś pomoże czysilem przepływie i zaczęło się pierdzielic co to może być ?

IMG_20200706_194403.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.