Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 1.8 T BFB Błąd P0420, P0300, P0302

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Koledzy pomożecie ?. Przy wykonaniu logów sterownik wyrzucił następujące błędy P0420, P0300, P0302. Co może być przyczyną ?LOG 1 turbo.jpg

LoG 2 Turbo.jpg

Przepływka 1.jpg

przepływka 2.jpg

20191120_094731.jpg

Opublikowano

Zapchany kat i wypadanie zapłonu na drugim cylindrze. Zamień cewkę miejscami i zobacz czy błąd się przeniesie na inny cylinder. Turbo przeładowuje, potem niedoładowuje i wygląda jakby był lekki program.

Opublikowano
  • Autor

Nie za bardzo rozumiem co oznacza lekki program ? Mógłbyś mi wyjaśnić ? 

A nie będzie to przypadkiem wypalony katalizator bo auto ma swoja moc ?

 

 

Edytowane przez przemku2

Opublikowano

Masz chipa. Zadane doładowanie jest większe niż w serii.

Opublikowano
  • Autor

Auto było sprowadzone z Holandii  w połowie roku wiec nie wiem czy jest jakiś chip.

Nie wiem jakie jest seryjne doładowanie. Z logów wynika że maksymalne żądane doładowanie to 0.7 bara. Tylko następuje przeładowanie do 1bara i widać że zaraz komputer reaguje zmniejszając wypełnienie zaworu N75. Zastanawia mnie właśnie czy to przeładowanie jest spowodowane uszkodzonym katalizatorem czy ma na to wpływ jakiś inny czynnik.?

Opublikowano

W serii w peaku nie dmucha więcej niż 0,6 i potem spada do 0,3b, a Ty masz zadane prawie 0,8 bara więc wychodzi na to, że ktoś tam grzebał. Przez przytkany kat masz duże stuki. Przeładowuje, bo jest jakaś nieszczelność w podciśnieniach albo za bardzo naciągnięta sztanga i huk wie co jeszcze. Przez kat to turbo może niedoładowywać.

Zrób jeszcze 2+33 do odcinki i wrzucaj to na vaglogi.pl

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Właśnie muszę posprawdzać cały układ podciśnienia.  Może jutro uda mi się zrobić te logi .

A co myślisz na temat   katalizatora magnaflow .. Będzie wszystko działać bez wycinania drugiej sondy ?

Katalizator-SPORTOWY-1-8T-a4-a6-Downpipe
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 830 zł - Katalizator SPORTOWY 1.8T a4 a6 Downpipe VW Audi (8646357750). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Opublikowano

Nie wiem. Ja nie przywiązuje wagi do ekologii w samochodach i jak jest konieczność to wyrywam chwasta. Często na zamiennikach dalej wyrzuca błąd o sprawności kata.

Opublikowano
  • Autor

A może ktoś inny ma doświadczenie z katalizatorem MAGNAFLOW do 1.8T?

 

Opublikowano

korzystałem z 2 miesiace z kata od bateza i błędu nie było w tym czasie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.