Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.9 TDI [ AFN ] by Szerman91


szerman91

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko ! 

Nazywam się Wojtek i mieszkam w woj. Opolskim a dokładniej w Namysłowie pracuję na etacie jak większość lecz wyjątkiem jest to, że prowadzę jeszcze DG. Marką Audi pasjonuję się od przeszło 4 lat aczkolwiek w czasie, kiedy byłem w posiadaniu pojazdów mechanicznych były to zazwyczaj pojazdy z grupy VAG m.in. Golf II, Jetta czy Vento. Każdy z tych pojazdów charakteryzował się sporym obniżeniem i ogólnie "Dobrym" stanem technicznym ale każdy rozumie to pojęcie inaczej. Przygoda z samą A4 rozpoczęła się dwa lata temu a właścicielem obecnej jestem od roku. Poprzedni model z rocznika 97" nie chcę mówić ale uległ zniszczeniu nie z mojej winy a warunków atmosferycznych [ Drzewo poleciało na drogę i wyrwało silnik, podłoga "Fale dunaju" etc. ]. 

Wracając do tematu... 

MARKA : AUDI
MODEL : A4 B5 "Mały LIFT" 
ROCZNIK : 1998
SILNIK : 1.9 TDI [ AFN ] 

Jak wcześniej wspomniałem, jest to drugie A4 w moim posiadaniu i mam nadzieję, że tym razem dłużej się nią nacieszę. Poniżej zamieszczę, już kilka przeprowadzonych "Drobnych" modyfikacji w samochodzie. :banan:
Po zakupie

W międzyczasie jeszcze wleciały borbeciki

oraz stan obecny po montażu gwintu 

pyk

Ostatnio również bawiłem się tunelem, który dorwałem z Passata B5 FL w dobrych pieniążkach i wyszło to : 

Spasowanie może być, nie razi w oczy :kox:

Aby nie było tak kolorowo, wielmożny Pan sprzedający nie wspomniał o przestawionym rozrządzie i źle działającym napinaczu paska wielokolorowego, czego następstwem było przestawienie się wałka rozrządu względem pompy wtryskowej o 3 ząbki i wartości kąta dosłownie "Wywaliło w kosmos" i czekał mnie niespodziewany zakup kpl rozrządu, pasków pomp etc [ Rozrząd był wymieniany przez poprzedniego właściciela ] ciekawi mnie tylko kto wcześniej nawalił. Tyle dobrze, że silnik nie miał kolizji.

Jestem pewien, ze powodem sprzedaży po cenie złomu była własnie ta sytuacja. Po tej całej naprawie, ustawiłem wszystko na znaki, doregulowałem pompę i wszystko chodzi jak w zegarku. :wink:

--- PLANY ---

Jak większość je posiadam lecz u mnie dyktuje je czas gdyż pracując na etacie i prowadząc DG mam po prostu go mało.:kox: Ale postaram się wymienić najważniejsze z nich. 

TULEJE POLIURETANOWE [ JAKOŚ TAK ] 
POLERKA RANTÓW FELG
PEŁNA KOREKTA LAKIERU + WOSKOWANIE 
ROZPÓRKI 
ZMIENIĆ BANANY Z PRZODU 
OBIĆ PODSUFITKĘ I DRZWI  
PODDAĆ RENOWACJI PLASTIKI WNĘTRZA wraz z TUNELEM 

Jeszcze drobna uwaga dla was... 

Nie używajcie plaka, bo on potrafi BRUDZIĆ :D


Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do konstruktywnej krytyki tematu, na dniach wrzucę jeszcze więcej foteczek aby było o czym gadać :decayed:

Edytowane przez szerman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...