Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TDI BRD Problem z odpalaniem LOGI


xcieniasx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem w swoim audi A4 B7 BRD, przy temperaturach około 0 stopni ( w cieplejsze dni pali od strzała) i mniej ma duży problem z odpaleniem. Żeby go odpalić muszę długo kręcić, a jak już zapali to przez jakies 1,5 minuty chodzi nierówno tak jakby na 3 cylindry. W załączniku są logi grupy 013,018,023 z porannego odpalania, może po logach coś więcej wyjdzie. Dodam, że codziennie obserwuje na vcds wartości wtrysków przy odpaleniu i na początku są kosmiczne wartości dochodzące do 4 lecz po ustabilizowaniu pracy silnika zazwyczaj spadaja do wartości bliskiej 0 na wszystkich 4 cylindrach, a z kolei dzisiaj utrzymywały się w granicach 1 i -1 na wszystkich.

Nie wiem czy to coś może mieć wspólnego ale mam walnięte uszczelnienie na Vacum bo mi olej do zbiornika się dostaje i muszę to zrobić.

Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Myślę nad świecami ale sam juz nie wiem

LOG.MALONETUNING.COM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Tylko ja już wymieniłem pompę i brak różnic w paleniu. Moc w odczuciu większa, lepiej się zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kolo91 napisał:

Mam podobnie. Tylko ja już wymieniłem pompę i brak różnic w paleniu. Moc w odczuciu większa, lepiej się zbiera.

Tobie też jak jest cieplej pali od strzała? i wszystko chodzi elegancko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...