Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S4 Problem z zegarkiem


macintosh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nie typowy problem. Nie działają mi przyciski "-" "+" "mode" i teraz nie mogę ustawić zegarka i daty. Wczoraj 2 godziny szukałem w vcds ale nie mogę znaleźć gdzie. macie jakieś pomysły jak to ustawić  ? Dodam tylko ze w rns-e tez się nie da bo bierze datę i godzinę z zegarów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie na wentylację, panel pomiędzy siedzeniami z navi lub telematic... 
Plusem tego będzie dodatkowe programowalne wietrzenie auta . I kilka drobniejszych dodatków, czasem tak potrzebnych pod ręką.
 

 

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, macintosh napisał:

Witam.

Mam nie typowy problem. Nie działają mi przyciski "-" "+" "mode" i teraz nie mogę ustawić zegarka i daty. Wczoraj 2 godziny szukałem w vcds ale nie mogę znaleźć gdzie. macie jakieś pomysły jak to ustawić  ? Dodam tylko ze w rns-e tez się nie da bo bierze datę i godzinę z zegarów :(

Może sama płytka z przyciskami odczepiła się od płyty licznika? Można kupić angola za 20 zł na czesci...

Albo jak kolega napisał przeróbka panelu by wejść do menu licznika i tam ustawić. ..albo antena radiowa i sama się ustawi ?

Studio_20191129_171920.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2019 o 17:21, pila24 napisał:

Może sama płytka z przyciskami odczepiła się od płyty licznika? Można kupić angola za 20 zł na czesci...

Albo jak kolega napisał przeróbka panelu by wejść do menu licznika i tam ustawić. ..albo antena radiowa i sama się ustawi ?

Studio_20191129_171920.jpg

Witam

 

Dokładnie tak się stało sama płytka z przyciskami poszła lekko w dol. wsadziłem na miejsce i wszystko ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...