Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy springi wybrać?


ORZE?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakiej firmy wybrac sprężyny aby b7 avant q siadła jak tylko się da i było twardo?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ORZE? napisał:

Panowie jakiej firmy wybrac sprężyny aby b7 avant q siadła jak tylko się da i było twardo?....

Warto abyś napisał jakie masz zawieszenie. 

Musisz się liczyć z tym, że jak dasz za niskie sprężyny do amorka to za jakiś czas amorek zacznie puszczać bo będzie w nim się tworzyło wysokie ciśnienie - wtedy powinien być amorek o niższym/małym "skoku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz żeby siadło jak tylko się da i był beton to zostaje ci gwint nowy lub używany. Jeśli chcesz wydać mniej to kup eibach pro kit jak dla mnie jedne z lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, manjaro napisał:

Jeśli chcesz żeby siadło jak tylko się da i był beton to zostaje ci gwint nowy lub używany. Jeśli chcesz wydać mniej to kup eibach pro kit jak dla mnie jedne z lepszych.

Chyba sportline niżej siada - ja mam taki zestaw amorki+sprężyny z eibacha - jest twardo ale nie jakoś mega. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gwint mnie nie interesuje mam gwint w s4 b5, tam jest mega nisko. W B7 chcialem bardziej optymalnie tyle na ile pozwalaja springi.

Widziałem że jeden z forumowiczów zapodał np; H&R ponoć -45 i wygląda naprawdę optymalnie. Jak ja wrzucę gwint to będę kombinował i skrecał pewnie na maksa...

B7 ma być na co dzien dlatego nie za nisko stąd moje pytanie na jakich springach zejdę najniżej, zawsze gwint z samymi springami nie mialem do czynienia....

Edytowane przez ORZE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałeś tego h&r ? podsyłaj foto jak to siadło i daj znać jak sie zachowuje z twardoscia jak przejedziesz xxx km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...