Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

spota w socho organizujemy :)

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

niedziela 19 obi :)

Mi z tego linka co podales wchodzi na moje wydarzenia na fejsie :) wiec chyba zly link. Zobacze jeszcze pozniej na kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1800451_708072872557452_905517906_n.jpg

Serdecznie Zapraszamy na spota w socho :) Spotykamy się na obi :) Zapraszamy wszystkich znajomych z grupy VAG czyli (AUDI Seat VW Skoda) mamy nadzieje że przybędziecie :) Pozdro Bajo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to inaczej brzmi :D bardziej jak V -ka ? :) gwint nie mam aczkolwiek ori od s-line albo s4. Skubana jest tak twarda i niska ze przy moich 18" na lato nie da sie reki miedzy kolo a nadkole wlozyc :)

no to nieźle ;D Ciekawe czyja niższa ;> ja na kołach 16" ręke może jakoś ledwo wsadze ;D ale zawsze mozna skręcic niżej :kox:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

przelot tak brzmi:wink:

Kurde po nicku byłem przekonany, że masz B5 AJM :facepalm: nie spojrzałem na dane .. ;D ale i tak kiedyś rozmawialiśmy o przelocie ;) w każdym bądź razie dźwięk mi się podoba :D ale i tak myślę, że w realu można by to było naprawdę ocenić ;) ja choruję na dźwięk cofkii .. :naughty: chociaż nigdy na żywo nie słyszałem, tylko na filmikach ;P

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

miło jak by ktoś zawitał :)

No na pewno było by miło ale widzisz sam jak jest . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w v-ce idzie sie zakochac :D sam planowalem ale niestety nie ten budzet. Obawiam sie ze w 1 niedziele marca nie dam rady sie pojawic niestety wyjazd w niedziele :( no ciekawe ktore nizsze ja mam 15 na zime to drogi na te 15 jest tragedia a 16 nie wejda :o bo mi juz powiedzieli z profilem 55. Takze ciekaw tak samo jestem. Bilsteina masz sprezyny :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nie narzekam :D nie cieknie, gwinty sie kreca. Wzerow ni ma :kox: Tylko klucza do tylu nie mam, tylko przod :facepalm: musze dokupic. Jak narazie jest Ok . Zamontowany juz ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to na jedno kopyto wiec musi. A wrażenia wiedziałem czego się spodziewać. Tylko po założeniu wyszły wszystkie bolączki przodu i zawieszenie do wymiany bo wali jakby się waliło i paliło. Tylko mam dziwne problem my zvustaeueniem jak z jednej strony ustawie do z drugiej mam pół albo centymetr inaczej i nie wiem jak to rozwiązać. Teoretycznie na jednej osi powinno być jednakowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo nie do konca :D rozne sa te nakretki. Wiem bo patrzalem na allegro to do wyboru z 15 rozmiarow kluczy mial koles :D uu no to nie ciekawie :) musisz dobrze zmierzyc i krecic tak zeby wyszlo rowno :P ja to mierzylem zwyklym centymetrem :kox: od nakretki do poczatku czesci gwintowanej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja od nakrętki do końca amora. Tylko ze hak ustawiłem to nie robiłem przejazdu tylko sprawdzałem tak hak opuściłem może to jest przyczyną ze się nie ułożył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...