Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zwiras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. w tym tygodniu cioram na nocki :<
  2. jeszcze nie umarlem :gwizdanie:.
  3. zwiras odpowiedział(a) na Patrykbor temat w Lifestyle i Hydepark
    Głosy: 428
  4. super fotka poszla 1 gwiazdka! joke *****
  5. jak Bóg da i nie bede pracowac w sobote, organizuje ognisko na dzialce w zakrzewiu jest to mala malownicza wiocha ;D na trasie na przedborz. Jak ktos bylby chetny mowic, pisac, skakac z radosci i chlodzic juz wodke.
  6. Radomsko 14 stopni, pada, pada, pada, przestaje na 30 minut, znów pada, pada, pada
  7. ja panowie dzisiaj zaliczam kolejna nocke .
  8. w tym tygodniu robie na nocki, za tydzien na poludnia więc może być nastepny tydzień dotrę po 22
  9. w press glasie dopiero startuje
  10. jak tylko bede wiedziec jak pracuje w nastepnym tygodniu dam znac
  11. zwiras odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.pracasezonowa-w-niemczech.pl/ informacje czerpałem z tej stronki, interesuje mnie praca na miesiac lipiec-sierpien-wrzesien. tylko widzę rozbieżności miedzy ogłoszeniem a tym co pisze na stronie konkretnego reklamodawcy, np. średnia praca 8 godzin, a na stronie publikują że startuje się o 4 rano i o 16 kończy się oficjalnie praca? to chyba nie jest 8 godzin, to samo zarobki, 5-6 E na godzine, a na stronach piszą o kg, co mnie zaskoczyło to tekst "w zeszłym sezonie zbieraliście średnio dziennie po 100kg truskawek" - czy taki zbiór był przeciętny dla jednego pracownika? te liczby wydają mi się astronomiczne. dlatego chciałbym żeby ktoś podpowiedział konkretnie jak to wygląda w rzeczywistości, czy jest sens pojechać tak by nie wrócić po 2 dniach.
  12. zwiras odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    odnośnie pracy sezonowej. ma ktoś doświadczenie z takimi wyjazdami? przeglądałem oferty i wstępnie myślę o truskawkach na terenie niemiec. Jak to wygląda w rzeczywistości? Mógłby ktoś podzielić się swoim doświadczeniem co i jak? pozdr
  13. same majstry
  14. hahahahahaha Paweł my osobiście jako właściciele mamy lepszy przepał jak wszystkie te konie we wszystkich westernach razem wziętych ;D :polew:
  15. tez bym sie pisał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.