-
Spociki Radomszczańskie
w tym tygodniu cioram na nocki :<
-
Spociki Radomszczańskie
jeszcze nie umarlem :gwizdanie:.
- Konkurs
-
Oceńcie zdjecie
super fotka poszla 1 gwiazdka! joke *****
-
Spociki Radomszczańskie
jak Bóg da i nie bede pracowac w sobote, organizuje ognisko na dzialce w zakrzewiu jest to mala malownicza wiocha ;D na trasie na przedborz. Jak ktos bylby chetny mowic, pisac, skakac z radosci i chlodzic juz wodke.
-
Pogoda na bieżąco
Radomsko 14 stopni, pada, pada, pada, przestaje na 30 minut, znów pada, pada, pada
-
Spociki Radomszczańskie
ja panowie dzisiaj zaliczam kolejna nocke .
-
Spociki Radomszczańskie
w tym tygodniu robie na nocki, za tydzien na poludnia więc może być nastepny tydzień dotrę po 22
-
Spociki Radomszczańskie
w press glasie dopiero startuje
-
Spociki Radomszczańskie
jak tylko bede wiedziec jak pracuje w nastepnym tygodniu dam znac
-
Pracy szukam
http://www.pracasezonowa-w-niemczech.pl/ informacje czerpałem z tej stronki, interesuje mnie praca na miesiac lipiec-sierpien-wrzesien. tylko widzę rozbieżności miedzy ogłoszeniem a tym co pisze na stronie konkretnego reklamodawcy, np. średnia praca 8 godzin, a na stronie publikują że startuje się o 4 rano i o 16 kończy się oficjalnie praca? to chyba nie jest 8 godzin, to samo zarobki, 5-6 E na godzine, a na stronach piszą o kg, co mnie zaskoczyło to tekst "w zeszłym sezonie zbieraliście średnio dziennie po 100kg truskawek" - czy taki zbiór był przeciętny dla jednego pracownika? te liczby wydają mi się astronomiczne. dlatego chciałbym żeby ktoś podpowiedział konkretnie jak to wygląda w rzeczywistości, czy jest sens pojechać tak by nie wrócić po 2 dniach.
-
Pracy szukam
odnośnie pracy sezonowej. ma ktoś doświadczenie z takimi wyjazdami? przeglądałem oferty i wstępnie myślę o truskawkach na terenie niemiec. Jak to wygląda w rzeczywistości? Mógłby ktoś podzielić się swoim doświadczeniem co i jak? pozdr
-
Spociki Radomszczańskie
same majstry
-
Spociki Radomszczańskie
hahahahahaha Paweł my osobiście jako właściciele mamy lepszy przepał jak wszystkie te konie we wszystkich westernach razem wziętych ;D :polew:
-
Czarnobyl 1986-2006
tez bym sie pisał
zwiras
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta