Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem z odpowietrzeniem układu hamulcowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem wymieniałem jeden z zacików z tyłu i odpowietrzyłem ale hamulec wydaje mi się bardziej mieki niż przed wymianą może zapowietrzone serwo? jakiś dziwny syk słychać z okolic pedału hamulca jak naciskam hamulec. :mysli:

Opublikowano

klocki stare czy nowe?

moze zdarzyc sie ze przy wymianie zacisku inaczej ułozył sie klocek i dlatego tak sie dzieje

masz ESP?

dla pewności można odpowietrzyć układ Vag-iem

Opublikowano
  • Autor

ESP mam i klocki założone nowe to vagiem też można? jak to działa

Opublikowano

gdy klocki sa nowe to muisz poczekać az sie dotrą

jezeli masz Vag-a to tam bedziesz miał info na temat odpowietrzenia

Opublikowano
  • Autor

Czyli muszę się podpiąć czy tylko poczytać

Opublikowano

jedno i drugie

do tego trzecie odpowietrzyc układ i do tego najlepiej wymienić cały płyn

Opublikowano
  • Autor

odpowietrzyłem domowym sposobem czy jak tak zrobiłem to nie będzie chodzić? A płyn czemu przed wymianą wszystko działało

Opublikowano

płyn trzeba wymieniac co dwa lata lub 60tkm

Opublikowano

Witam

....Panowie mam ten sam problem.

Wymieniłem uszczelke w kazdym z zacisków.

Do tego nowe klocki tylne ori.

....Myslałem ze po przejechaniu odpowiedniej ilosci kilometrów wszystko wroci do stanu przed wymiany.

Jednakże na luzie czuc zasysanie powietrza z pedału.

Po trzy krotnym wcisnieciu pedał robi sie twardy.

Opublikowano

Witam

....Panowie mam ten sam problem.

Wymieniłem uszczelke w kazdym z zacisków.

Do tego nowe klocki tylne ori.

....Myslałem ze po przejechaniu odpowiedniej ilosci kilometrów wszystko wroci do stanu przed wymiany.

Jednakże na luzie czuc zasysanie powietrza z pedału.

Po trzy krotnym wcisnieciu pedał robi sie twardy.

ile juz zrobiłes km?

jeszcze nie dotarły sie

Opublikowano

Po trzy krotnym wcisnieciu pedał robi sie twardy.

czyli wszystko ok...

Opublikowano

.....Zrobiłem ponad 250 km

Wczesniej przy delikatnym nacisnieciu juz hamowało

Teraz trzeba troszke wcisnic by zaczoł hamowac

Dzieki za info

Pozdrawiam

Opublikowano

pojezdzij jeszcze troche na pewno sie ułożą

moze klocki zamieniłes stronami i dlatego jest teraz kłopot

Opublikowano

...Kumpel mechanik mi zakładał.

Byłem teraz u niego w Poniedziałek, teraz hamuje od razu

....Tylko teraz jest inny problem ABS swiruje mi przez moment gdy całkowiecie zwolnie 10/15 km/h

Natomiast martwi mnie gdy wciskam pedał hamulca (naluzie) słychac zasysanie powietrza.

Jutro wskocze do niego

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.