Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błędy abs-u po naprawie sterownika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Mój problem pojawił się po regeneracji / naprawie sterownika pompy abs. Przed naprawą błędy dotyczące ciśnienia w układzie , a w krótkim czasie utrata komunikacji . Po naprawie , komunikacja przywrócona, z ciśnieniem też ok , ale pojawiły się dwa błędy : prawy tylny zawór wylotowy ABS (N133) I lewy przedni zawór wylotowy ABS (N101). Pytanie , czy poszło coś nie tak z naprawą sterownika (naprawiany w firmie zajmującą się tego typu naprawami) , czy podczas demontażu/montażu  można spowodować tego typu usterkę ? Proszę  o wypowiedź w temacie , sugestie, propozycje nnaprawy. 

Pozdrawiam

20191220_191832.jpg

20191220_191826.jpg

Opublikowano

Wizualnie elektormagnesy w sterowniku były ok?czasami w transporcie potrafią się uszkodzić jak są słabo zabezpieczone. Możliwe ze ich obwody są uszkodzone.

Opublikowano

S........ regeneracja jedno zrobili drugie ubili

Opublikowano

Powinni wykonać test modułu po regeneracji,nie chce mi się wierzyć że bez tego mogli by tak wysłać sterownik. Aczkolwiek wszystko jest możliwe. Niech autor wali do nich

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, za sugestie . Temat otwarty , biorę się za demontaż i odsyłam . Dam znać jak się sytuacja rozwinie ? Rozumiem  , że  jak firma naprawiająca się "wypnie" - pompa do wymiany?

Opublikowano
36 minut temu, antek3105 napisał:

Dzięki, za sugestie . Temat otwarty , biorę się za demontaż i odsyłam . Dam znać jak się sytuacja rozwinie ? Rozumiem  , że  jak firma naprawiająca się "wypnie" - pompa do wymiany?

Miałem też takie problemy jak Ty i używka za 40 zł rozwiązała je.

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, pila24 napisał:

Miałem też takie problemy jak Ty i używka za 40 zł rozwiązała je.

Presja duża , bo to auto żonki ? . Czym się kierować ewentualnie przy zakupie używki ( numery ?) , a później adaptacja? 

Opublikowano
48 minut temu, antek3105 napisał:

Presja duża , bo to auto żonki ? . Czym się kierować ewentualnie przy zakupie używki ( numery ?) , a później adaptacja? 

Szukaj sterownika z podobnym numerem jaki teraz masz,jak już zdobędziesz to musisz zalogować się i zakodowac bo taki sterownik od razu po podłączeniu rozkoduje się ze względów bezpieczeństwa. Instrukcja jest na forum jak się zalogować i zakodować.

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, pila24 napisał:

Szukaj sterownika z podobnym numerem jaki teraz masz,jak już zdobędziesz to musisz zalogować się i zakodowac bo taki sterownik od razu po podłączeniu rozkoduje się ze względów bezpieczeństwa. Instrukcja jest na forum jak się zalogować i zakodować.

Ok . Dzięki pila24 jak kupię i zamontuję poszukam informacji na forum i w razie czego widzę, że bez problemu mogę liczyć na klubowiczów. Szukać samego sterownika?  ( upewniam się).

Jeszcze raz ,  dziękuję . Pozdrawiam 

Opublikowano
Godzinę temu, antek3105 napisał:

Szukać samego sterownika?  ( upewniam się).

Razem z agregatem-tak prawie wszyscy sprzedają,wtedy wiadomo że w środku sterownika żaden syf nie leży i podróż przetrwa też bezpiecznie. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Troszkę to trwało , ale wymianę pompy abs-u - status , wykonano...? poprzednie błędy zniknęły i teraz , zgodnie z procedurami podczas jednej sesji czujnik kąta skrętu i sterownik abs pojawił się problem,  gdy wchodzę w bloki pomiarowe,  kanał 05 - wskazanie kąta skrętu  -2,5 I nie zmienia się podczas kręcenia kierownicą ?  Pytanko : problem z czujnikiem , czy jakieś dodatkowe procedury ? Z góry dziękuję za wsparcie. 

Opublikowano
35 minut temu, antek3105 napisał:

Troszkę to trwało , ale wymianę pompy abs-u - status , wykonano...? poprzednie błędy zniknęły i teraz , zgodnie z procedurami podczas jednej sesji czujnik kąta skrętu i sterownik abs pojawił się problem,  gdy wchodzę w bloki pomiarowe,  kanał 05 - wskazanie kąta skrętu  -2,5 I nie zmienia się podczas kręcenia kierownicą ?  Pytanko : problem z czujnikiem , czy jakieś dodatkowe procedury ? Z góry dziękuję za wsparcie. 

Podczas procedury często nie odczytuje czujnik skrętu pozycji kierownicy. Po prostu ustaw kierownicę prosto i dokończ procedurę. Po tym przejedź się kawałek i powinno być ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.