Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lista błedów, problem z CAN?


Herdas

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponizej lista bledów  z auto scan, czy ktos moze podsunać pomysl rozwiazania?

Na desce swieca mi sie AIRBAG, ESP, ABS, zaciegniety reczny plus fis BREAK.  sprawdzilem za radiem magistrale CAN jaki ma opór i  mam 60 ohm, 

w aucie mam Multifunkcje 4 ramiona(dokladalem kilka lat tamu i bylo ok), zmienialem radio Becker na BNS w tym samym czasie i wszystko bylo ok. byla  kotnrola glosnosci radio wlaczalo sie po przekreceniu stacyjki (teraz radnio nie budzi sie po stacyje, musze wlaczyc recznie i wylacza sie po godzinie, teraz chcialem dolozyc BT graty kupilem juz dawno ale nie bylo kedy tego zrobic. podlaczylem wszystko na krótko wedle rozpiski DIY instalacji modulu BT od Malik. gdy chowalem modul za schowek pasazera bezpecznik RADIA mi strzelil (mozliwe zwarcie do czegos?) 

Obecnie wszystkie kable z BT sa odpiety przy radiu 

czy ktos ma schemat jak jest linia CAN prowadzona aby zobaczy gdzie moze byc przerwa? 

używam VCDS 12.12  przestal mi sie komunikowac z modulem AIRBAG wczesniej moglem,  inna sprawa nie moglem sie dostac do modulu RADIO mimo ze Can doprowdzadzony byl z licznika.

Pozdrawiam

 

a4 b7 29.12.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...