Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z doborem amortyzatorów na tył - SEDAN.


viktorion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam A4 B6 1.8T w Sedanie, napęd na przód.
Szukam zamienników CZERWONYCH amortyzatorów na tył bo moje się wylały. Jest to S-Line zawieszenie 1BE oznaczenia wagowe: 0YG 0JF.
Zapytałem w sklepie czy Sachs 312 784 będzie okej, odpowiedzieli mi, że nie.. w takim razie ja już nie wiem jakie te amortyzatory mam zamontować. :facepalm: 

Może ktoś poratować jakimiś kodami OE jakie amory zamontować do takiej konfiguracji? czy na pewno SACHS 312 784 nie będzie pasować?

PS. Co sądzicie o MTS? Za 280 zł można dostać 2 sztuki, byłoby to zbawienie bo jak widzę ceny zawiasu do Audi to mi się słabo robi.. a niby VOLVO które miałem wcześniej miało być drogie w utrzymaniu  a części 2 razy tańsze... :P 
mowa o tej aukcji.

Amortyzatory-sportowe-tyl-AUDI-A4-B6-B7-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 274 zł - Amortyzatory sportowe tył AUDI A4 B6 B7 - 8E MTS (6650817498). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sachs 312 784 jest amorem do zawieszenia sportowego. Możesz też coś z bilstein ale cena o wiele wyższa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten Sachs 312 784 nie będzie pasował? 1BE jest czy nie jest zawieszeniem sportowym, bo już nie wiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, viktorion napisał:

Czyli ten Sachs 312 784 nie będzie pasował? 1BE jest czy nie jest zawieszeniem sportowym, bo już nie wiem... 

Będzie pasować. 1be jest obniżonym zawieszeniem i wymaga amorów o krótszym skoku. Standardowe amory do 1ba mają numer sachs 312 783

Edytowane przez przem8
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przem8 napisał:

Będzie pasować. 1be jest obniżonym zawieszeniem i wymaga amorów o krótszym skoku. Standardowe amory do 1ba mają numer sachs 312 783

To ja nie wiem co mi w tym sklepie gadali że nie będzie pasował :D sprawdzali po vinie, podałem wszystkie dane a oni, że nie pasuje 312 784 :decayed: dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak chciałem kupować amory u siebie to też mi sprzedawca wmawiał, że zwykłe, a ja z uporem maniaka, że do 1be idą sportowe. Z kołdunami nie ma co dyskutować i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...