Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prośba o analize logów 1.8T BFB po modach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,


Prośba o zerknięcie na logi. Przed logami błąd 16618 - overboost. Po wykasowaniu i zlogowaniu auta błąd nie powrócił.

Zaobserwowałem dzisiaj, jadąc ok 1,5k rpm na 2gim biegu, że kiedy wcisnę pedał gazu od razu do końca, auto słabo się zbiera, nawet ciągnąc je prawie do odciny.  Żeby jechało jak powinno musiałem stopniowo wciskać gaz i dopiero przy 3krpm mieć go w podłodze, wtedy auto już do odciny jechało ok. Nie znam się, ale dla mnie te logi wyglądają igła, podczas logowania auto jechało normalnie. Możliwe, ze po prostu zdarzyło mi się tak, że z jakiegoś powodu turbo nie chciało mi wstać?

 

 

bieg 3:

LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM

 

bieg 2:

LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM

 

 

Edytowane przez tomek1192

Opublikowano

Wszystkie logi na benzynie? Objaw występuje na obu paliwach z tym przyspieszaniem?

Logi wyglądają ok, może jakaś nieszczelność się czasem objawia i przeładowuje albo urok turbo hybrydy :P

Opublikowano
  • Autor

Logi robione na LPG. Ten sam objaw miałem na LPG i na PB. Chyba rzeczywiście jakaś nieszczelność - w okolicy TIPa mam spory bałagan, więc może coś się po prostu zagięło :) jeśli logi wyglądają oki to super :)

Opublikowano

Zrób jeszcze loga na Pb :)
Jedynie co to doładowanie minimalnie faluje, może gdzieś wężyki przy n75 do przeglądnięcia albo taki PID w sofcie.

Z ciekawości, jaka tu moc u Ciebie wyszła?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hej,

 

Problem powrócił. Jest na PB i na LPG. Odczuwalne najbardziej podczas jazdy na wyższym biegu niż 4, po 4,5k rpm przy bucie w podłodze czuć, że auto okresowo tracił moc, jest jakby falowanie. Przed logami usunąłem błąd (był overboost), po logowaniu czysto.

LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM

 


Trzeci log jest robiony na 3 do 23,3s, potem od 55s do 73s jest 4ka.

Co mi się rzuciło w oczy:

033 pokazuje 186g/s, 003 pokazuje prawie 200g/s, dodatkowo buja się wartość

115 przy 5,6k na trójce buja boostem

115 przy 4k na czwórce overboost znowu

 

przepływka pada?

Edytowane przez tomek1192

Opublikowano

Masz niestabilne doładowanie, przeładowuje to turbo. Robiłeś cokolwiek prócz logów? Szczelność, podmiana n75, korekta softu? Samo się nie zdiagnozuje i nie naprawi przez forum :P

Opublikowano
  • Autor

Hej, przeplywka wymieniona, dolot sprawdzony, dalej to samo. N75 kolejne?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dla potomnych - wadliwy map sensor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.