Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@lewiatan1989 @kamil-vag

Pilne!!!!

Zdjęcie i nr łapy i mocowania silnika A4 B6 Sedan 1.9 Tdi ponieważ zauważyłem ze u mnie brakuje 

Zdjęcie A4 B7 1.8t

Czy ta lapa[ze zdjęcia]  jest taka jak u mnie w B6 1.9 tdi? Bo nie moge nigdzie znaleźć jaka jest . Potrzebuje kupic dzis/jutro i potrzebuję nr czesci i/lub zdjęcie jak wyglada jak jest inna. 

 

 

FB_IMG_1579279032107.jpg

Opublikowano

Bo u Ciebie jest pewnie na pasie... Były 2 wersje, jedna gdzie łapa z gumowym odbojem była na misce i to jest łatwo wymienić, druga gdzie odboj jest na pasie przednim i to jest ciężko wymienić... 

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, kamil-vag napisał:

Bo u Ciebie jest pewnie na pasie... Były 2 wersje, jedna gdzie łapa z gumowym odbojem była na misce i to jest łatwo wymienić, druga gdzie odboj jest na pasie przednim i to jest ciężko wymienić... 

Właśnie na pasie przednim sa miejsce na ten uchwyt (3 sruby )ale nie ma uchwytu , ani podpory z tamtego zdjęcia

Dostałem teraz takie zdjęcie ze niby od 1.9 tdi ale nie ma nr części i jak wyglądają , moze ty wiesz , jaka powinna być

 

IMG_20200120_181136.jpg

Opublikowano
  • Autor

 

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Pokaż zdjęcie jak to jest u Cb 

A ty masz 1.9 tdi? Jaka masz u siebie ?

Powinna byc chyba ta długa , a u mnie taka by nie pasowała , a ta krótka jest od 2.5 tdi i wydaje mi sie ze taka była dobra . 

 

3dce116b4adb8940edb71a6bc020.jpeg

 

LAPA-WSPORNIK-SILNIKA-A4-B6-2-5-TDI-8E0199343-Producent-czesci-Audi-oryginalne-OE.jpeg

Edytowane przez Damian_97

Opublikowano

Ja mam odbój na rurze na pasie przednim, a gniazdo przykręcane do miski:

i65f8a8e.png.675e1dc50eb18e15eb78f1a40b9a8033.png

4b80dee14bc08e17e1c9c992acf9.jpeg

 

a7yte2un.jpg

 

hegezuze.jpg

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, kamil-vag napisał:

Ja mam odboj na rurze na pasie przednim:

i65f8a8e.png.675e1dc50eb18e15eb78f1a40b9a8033.png

4b80dee14bc08e17e1c9c992acf9.jpeg

 

a7yte2un.jpg

 

hegezuze.jpg

A gniazdo jest przykręcone do miski. 

 

A u mnie w pasie jest na takie mocowanie (zaznaczone ) [zdj z neta ]a do tego powinno byc takie wzmocnienie a nie pasuje , czyli pas jest zamieniony czy co ? Powinno byc tak jak u ciebie chyba

3dce116b4adb8940edb71a6bc020.jpeg

 

IMG_20200120_204956.jpg

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

To coś musiało być kombinowane... 

 

Albo miałeś zmieniany pas albo miskę...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.01.2020 o 21:08, kamil-vag napisał:

To coś musiało być kombinowane... 

 

Albo miałeś zmieniany pas albo miskę...

 

Juz sie dowiedziałem , poprzedni właściciel rozwalił mise , zamontował z 1.9 TDI z mocowaniem z przodu , a powinno byc z boku 

 

Bo byly wersie 1.9 TDI z mocowaniem z boku i przodu .

 

Tylko teraz nie wiem jak to zamontować , bo nie bede misy zmieniał raczej

Opublikowano

Lepiej to zrób, bo bez tego ogranicznika momentu zaraz poleca Ci poduszki boczne silnika i skrzyni... Jak już nie poleciały... 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.01.2020 o 20:35, kamil-vag napisał:

Lepiej to zrób, bo bez tego ogranicznika momentu zaraz poleca Ci poduszki boczne silnika i skrzyni... Jak już nie poleciały... 

Poleciały właśnie ?

Edytowane przez Damian_97

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.