Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagła awaria większości elektroniki


Pazly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około 2 miesięcy jestem posiadaczem Audi a4 b7 1.8T, wczoraj gdy wróciłem do domu zamknąłem samochód za pomocą central zamka. Dziś rano probujac otworzyć za pomocą centr zamka nie otworzył się.., mało tego, nie mogę otworzyć bagażnika, nie działają przednie szyby (z tyłu jest na korbke), oświetlenie na suficie, nie zamyka automatycznie kiedy już przekrocze te 20km/h, sprawdzałem bezpieczniki wszystkie są ok. Piszę tego posta bo wierzę że ktoś mi doradzi od czego zacząć diagnostykę błędu żeby mnie nie skroili.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby moduł komfortu. Możliwe że woda go zalała. Sprawdź odpływy na podszybiu (pod aku i pod serwo) oraz pod wykładziną pod fotelem kierowcy czy jest sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod kompa podpinałeś? 
Rozumiem, że bagażnika nie możesz tworzyć z tyłu klamką? 

Na zegarach sygnalizuje otwarcie zamknięcie drzwi? 

Lampki w suficie na ręczne włączenie reagują? czy ciemność całkowita? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek dodam że jestem w pracy a nie mam kluczy by odłączyć kleme. światła wewnątrz wgl. nie ragują czy zamykam czy otwieram nawet jak ręcznie naciskam, bagażnika ani klamką ani kluczykiem , zresztą wgl. central nie działa, lecz gdy w drzwiach wciskam przycisk coś jakby chciał a nie mógł. Na zegarach pokazuje mi czy mam lewe przednie czy prawe przednie otwarte. tyłu nie moge otworzyć bo central nie działa. Sucho jest pod fotelem nie padało ze 2 dni ani też go nie myłem. Bateria w pilocie jest ok. Jutro chce jechać do mechanika ale pytając was tutaj na pewno zmniejszę krąg poszukiwań ..

Edytowane przez Pazly
Muszę coś dopisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...