Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZDJĘCIA Z BUKOWINY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sunia Azunia - masz już te fotki ? :naughty:

zaraz wrzucam, na końcu jest parę jak wracaliśmy ekipą na poznań :cool1:

parę widoczków i cała reszta :decayed:

Opublikowano

wrzućcie coś jeszcze bo my z Marcinem nie mielismy aparatu :) może ktoś nas jeszcze zahaczył heh :) :>

Opublikowano

Trzeniu i co z tymi filmikami :naughty:

:mysli: pierwsze słyszę... chyba pomyliłeś mnie z TrueOgre :naughty:

Opublikowano

Trzeniu i co z tymi filmikami :naughty:

:mysli: pierwsze słyszę... chyba pomyliłeś mnie z TrueOgre :naughty:

wlasnie tak :decayed::polew:

wybacz, juz po kilku piwach :decayed::polew:

Opublikowano

adas był najlepszy jak stoje z Cubrem przed nim, Cuber kupuje finkę a adas do niego.... jak zobaczysz trueogra to powiedz żeby przyszedł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

adas był najlepszy jak stoje z Cubrem przed nim, Cuber kupuje finkę a adas do niego.... jak zobaczysz trueogra to powiedz żeby przyszedł :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

poczekajmy na zdjecia Musashiego bo widzialem, ze spoko foteczki popstrykal :good:

Wątpię czy się doczekasz przez najbliższe kilka lat, bo ja na kilka swoich ze zlotu letniego się nie mogę doczekać :naughty:

Opublikowano

Obiecane filmiki z podjazdu :evil: :evil: :evil:

ŁukaszR warto było latać w klapkach w nocy z butelkami :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja pier**le... ale kox jak Musashi wjezdzał i tekst Mirona "w poroninie też jest fajnie" i "Ty nie musisz mieć Quattro , Ty masz w piź..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chcesz drożdzówkę? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale Vario dał popis :wink4::polew: nasza 3 auta dalej 1,6 ładnie wjechała :kox:

Opublikowano

spoko impreza :good:

zazdroszcze Wam :decayed:

Opublikowano

ŁukaszR warto było latać w klapkach w nocy z butelkami :polew: :polew: :polew: :polew:

To i tak tylko część tych co nie podjechała ... niech się cieszą, że te krany były za nisko, prawda Grzesiu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja pier***e... ale kox jak Musashi wjezdzał i tekst Mirona "w poroninie też jest fajnie" i "Ty nie musisz mieć Quattro , Ty masz w piź..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chcesz drożdzówkę? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no te teksty Mirona dają radę, powalają za każdym razem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 21:56_________________________________________________

ŁukaszR warto było latać w klapkach w nocy z butelkami :polew: :polew: :polew: :polew:

To i tak tylko część tych co nie podjechała ... niech się cieszą, że te krany były za nisko, prawda Grzesiu :polew: :polew: :polew:

no dokładnie, jakby nam podeszły wiaderka i jakby nie było nikogo na recepcji to by nikt nie wyjechał :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

adas był najlepszy jak stoje z Cubrem przed nim, Cuber kupuje finkę a adas do niego.... jak zobaczysz trueogra to powiedz żeby przyszedł :polew: :polew: :polew:

hyhhyh :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

heh :) a my beemką wjechaliśmy bez problemu :tongue4: i to wcale nie było XD, hehe :):polew:

Opublikowano

TrueOgre a Mnie nie macie na filmiku na podjezdzie ? :gwizdanie:

Opublikowano

heh :) a my beemką wjechaliśmy bez problemu :tongue4: i to wcale nie było XD, hehe :):polew:

bo nie było X w E36 :naughty:

Opublikowano

heh :) a my beemką wjechaliśmy bez problemu :tongue4: i to wcale nie było XD, hehe :):polew:

i co z tego :cool1: też wjechałem i to bez problemu, na końcu pierwszego filmu widać jak ruszam.
Opublikowano

To Ogry z Was :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.