Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZDJĘCIA Z BUKOWINY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o 4.30 wybrańcy zamykali imprezę, zresztą jak zawsze :evil: stała ekipa Poziu,Zuza,Justynka,Ja i jeszcze się Letalec ostał więc spoko :decayed: Letalec zabierał prowiant do pokoju, popijaliśmy grzane winko i testowaliśmy kto ma czulszy alarm i twardszy sen :naughty:

W sobotę to chyba Themon imprezę zamykał :mysli:

O 7.00 rano pukał po pokojach i chętnych do kielonka szukał :gwizdanie:

Jarko to była niedziela już :cool1:
Opublikowano

Swoją drogą zapytam gdzie fotki wygranej Miss A4 ??????????????????????????????????????

Opublikowano

o 4.30 wybrańcy zamykali imprezę, zresztą jak zawsze :evil: stała ekipa Poziu,Zuza,Justynka,Ja i jeszcze się Letalec ostał więc spoko :decayed: Letalec zabierał prowiant do pokoju, popijaliśmy grzane winko i testowaliśmy kto ma czulszy alarm i twardszy sen :naughty:

W sobotę to chyba Themon imprezę zamykał :mysli:

O 7.00 rano pukał po pokojach i chętnych do kielonka szukał :gwizdanie:

Jarko to była niedziela już :cool1:

To On tak do sniadania chciał :blink:

Swoją drogą zapytam gdzie fotki wygranej Miss A4 ??????????????????????????????????????

właśnie :mysli:

Opublikowano

CKM w wykonaniu Poźka wyborny :kox:

Opublikowano

CKM w wykonaniu Poźka wyborny :kox:

daje radę, najlepszy był tekst Poźka.. "słabo prowadzę, ciągle się uczę" :polew:
Opublikowano

Jarko Ty powinieneś wiedzieć jako organizator czy wybory w ogóle się odbyły ! :)

Opublikowano

Jarko Ty powinieneś wiedzieć jako organizator czy wybory w ogóle się odbyły ! :)

To chyba nie mój dział organizacji bo nie wiem o co chodzi za bardzo :mysli:

Opublikowano

Jarko Ty powinieneś wiedzieć jako organizator czy wybory w ogóle się odbyły ! :)

PRZECIEŻ NIE BYŁO TEGO (CHYBA) W PLANIE ZLOTU :mysli:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 23:29_________________________________________________sorry za capsa :embarrassed:

Opublikowano

Był, ale o 4:30 w Niedzielę :naughty:

Opublikowano
:) ale was zamotałem, wybory miss to do kalendarza, a na zlocie mogły być wybory miss klubu tj. kobietek :)
Opublikowano

wypsiu a ty panie dopiero ze spota do domu zajechałeś :mysli::cool1:

Opublikowano

a no dopiero zajechałem :polew:

do domu to nie było problemu dojechać,ale z Bukowiny wyjechać to była dopiero walka z żywiołem :heat:

Opublikowano

boberek, Twoje fotki zginęły z pierwszego posta. Będziesz wrzucał jeszcze raz? :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.