Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z automatem


Redfighter

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko przypomniałem ze coś mówili że woda może mi się zbierać w pod szybiu hmm może zalało styki albo kostkę od sterownika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Redfighter napisał:

No spoko przypomniałem ze coś mówili że woda może mi się zbierać w pod szybiu hmm może zalało styki albo kostkę od sterownika 

Dlatego żarówka do sprawdzania wiązek, żaden miernik.

Edytowane przez Talpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Redfighter napisał:

Myślisz że dopiero po 2 dniach jazdy mogło by to wystąpić 

Tak bo silikon się oderwał po jakimś czasie i krążył w obiegu aż natrafił na elektrozawory i wszystko w temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redfighter napisał:

To co mam powiedzieć tym mechanikom? 

LOL serio tak chcesz do tego podejść? To chyba najgorsze co można zrobić mechanikowi... Powiedz mu jakie są objawy, niech się przejedzie, co było przed i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Redfighter napisał:

Mówię jestem w tym lajkiem. Kolega wyżej mówił ten olej może być do d*py 

olej jest zgodny z specyfikacją G052162A2, o ile ja się orientuję, więc raczej nie jest do d*py bo ten twój Ravenol ją spełnia 

 

Edytowane przez Talpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie piszesz że ma problemy z ruszaniem... I tak mogła od razu paść, jeżeli nie rusza to patrzył bym na to co robili, czyli uszczelnienie skrzyni, może gdzieś gubić ciśnienie. Podłącz go pod kompa i zobacz co się zaświeci. Ciężko coś z du..y napisać, poszukaj jakiegoś dobrego warsztatu od skrzyń automatycznych, ale takiego co się w nich specjalizuje, nie Mirek co oleje wymienia, zabierz do nich auto i niech patrzą. To nie jest tania zabawa, ale lepiej zapłacić, skoro musisz mieć automat, niż płakać później, licz się z tym, że naprawa przekroczyć może wartość auta, lub czego ci życzę, skończy się na myciu i czyszczeniu, lub wymianie elektrozaworu za 350zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprawne miałem błąd czujnika obrotów wszystko już hula normalnie, a ps miałem wgranego softa nowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...