Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy kupować felgi oryginalne?


konrads

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad felgami do A4 avant 2004r. Słyszałem że muszę kupić oryginalne audi bo z innymi mogą być problemy np. trzęsie kierownicą przy większej prędkości i w ogóle trzeba dokupić inne śruby, oraz że nie będą dobrze pasować itd. Czy to prawda? Jeśli ktoś ma jakieś felgi w swojej bryce (najlepiej 16) to proszę niech napisze dokładnie jakie i jakie mają parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupować oryginalnych felg audi jeśli nie chcesz, jest wiele firm i rodzajów felg które pasują do twojego auta, a wręcz są do niego dedykowane. Ważne jest aby felga spełniała kilka warunków koniecznych do prawidłowego użytkowania tzn.: odpowiedni razstaw śrub, średnica otworu centrującego, odpowiednie Et, w zależności od wielkości i szerokości felgi odpowiednie dobranie opon (tj. szerokość i profil opony) itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest aby felga spełniała kilka warunków koniecznych do prawidłowego użytkowania tzn.: odpowiedni razstaw śrub, średnica otworu centrującego, odpowiednie Et, w zależności od wielkości i szerokości felgi odpowiednie dobranie opon (tj. szerokość i profil opony) itp.

I żeby nie była chińską repliką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

A konkretnie to jakie parametry dobrać do mojego auta?

ja proponuję 16" o szerokości 7" i ET 35, oczywiście 5x112 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad felgami do A4 avant 2004r. Słyszałem że muszę kupić oryginalne audi bo z innymi mogą być problemy np. trzęsie kierownicą przy większej prędkości i w ogóle trzeba dokupić inne śruby, oraz że nie będą dobrze pasować itd. Czy to prawda? Jeśli ktoś ma jakieś felgi w swojej bryce (najlepiej 16) to proszę niech napisze dokładnie jakie i jakie mają parametry.

Ktoś Ci ładnych głupot nagadał :shocked: Jak kupisz dobrą markową felgę to wszystko będzie :good: I nie musi być ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele firm ,które robią repliki felg do audi ,niektóre z nich niczym nie ustępują ori :good: więc jest dużae pole manewru , zależy ile masz kasy na nowe felgi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele firm ,które robią repliki felg do audi ,niektóre z nich niczym nie ustępują ori :good: więc jest dużae pole manewru , zależy ile masz kasy na nowe felgi :cool1:

Może i jest dużo firm robiących repliki wzorów Audi ale większość z nich to plastelina :confused4: Dobre jakościowo repliki robi MAM i... w zasadzie to tyle :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele firm ,które robią repliki felg do audi ,niektóre z nich niczym nie ustępują ori :good: więc jest dużae pole manewru , zależy ile masz kasy na nowe felgi :cool1:

Może i jest dużo firm robiących repliki wzorów Audi ale większość z nich to plastelina :confused4: Dobre jakościowo repliki robi MAM i... w zasadzie to tyle :tongue4:

moim zdaniem to najlepiej ori i 18 i bedzie git :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...