Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak ABS ESP miga świeca żarowa wykrzyknik kierownica na czarowno


Piotr2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie pacjent Audi A3 8P 2 0 TDI bmn 170 
Po wymianie pompy ABS oraz sterownika dalej świecą kontrolki kierownicy ESP ABS świec żarowych check engine nie działa licznik oraz! Czujnik poziomowania xenona Na fisie,


vcds nie łączy z sterownikiem ABS przed wymianą Jak i  po wymianie.  Dodam iż przekaźnik świec żarowych uległ uszkodzeniu czy to on może być odpowiedzialny za to?.

Co sprawdzić pierwsze,.ma ktoś schemat kabli, bo już nie mam siły...

20200120_213904.jpg

Edytowane przez Piotr2.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy sterownik zamontowałeś? wcześniej też miałeś taki problem? problem masz od zakupu auta czy było w porządku przez jakiś czas?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodem jeżdżę od sierpnia 2018 robiłem już remont silnika, wszystko było ok do soboty, gdy wpadłem w poślizg auto mnie uratowało przed uderzeniem w słupa, po czym nagle wyskoczyły wszystkie kontrolki licznik przestał działać itd tak jak wyżej opisałem, dziś wymieniłem pompę wraz z sterownikiem, dobra na pewno, handluje częściami i znam się na samochodach, ponieważ nigdy u mechanika nie było to auto??, tylko tego nie mogę rozgryźć, nawet vcds Ori nie łączy się z sterownikiem ABS ja myślę że problem leży w instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjechała mi na warsztat mazda 3, klient nie miał świateł oświetlenia itp.. szukałem przyczyny 2dni rozebrałem moduł komfortu sprawdzałem kazdy pin i wszystko działa, co się okazało? że zmienił moduł także z mazdy 3 ale o innych numerach. Wystarczyło wsadzić właściwą część, ale skoro mówisz że robisz sam i na częściach się znasz to raczej nie jest to,  sprawdź piny czy nie są nadpalone czy niedostała się woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...