Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maly update odnosnie Camry - pojawila sie znowu w ofercie wersja VIP wiec ja domowilismy w styczniu. W tej wersji sa wentylowane przednie fotele, pamiec ustawien, HUD, JBL, kamery 360 i jakies pierdoly typu 3 strefa klimatyzacji, roletki etc.

Z ciekawostek - do odbioru samochodu jeszcze z 9 miesiecy a ja juz zamowilem na allegro podswietlane progi :E 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Miały być Camry, będzie Lex ES :)

 

IMG_2784.thumb.JPG.2fb986072a5dc93ba89807b3e3e926ea.JPG

 

IMG_2792.JPG

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Nooo Panie , lymuzyna jak się patrzy. Graty zakupu.   :thumbup1:   Kierowca potrzebny od zaraz. B)

 

P.S. A było b6. 'Ludzie robią kariery." :naughty:

Opublikowano

Oj tam kariery... Podkrakowski centus ze mnie! :D 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnie pozegnalne zdjecie: 

5B6BD15D-CA74-43CF-8E07-566CF38C409A.jpeg
 

I kilka dni oczekiwania na odbior:

 

3B1C4818-8292-409F-8419-FFEA47CBF494.jpeg

Edytowane przez trepek

Opublikowano

zamieniłeś yarisa na lexusa??? Czy na miejsce yarisa wpadnie też coś innego??

Opublikowano
1 minutę temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

zamieniłeś yarisa na lexusa?

 

Zmienilem Yarisa na Lexusa, dokladnie tego ze zdjecia :) Lexus ES w wersji Prestige + Multimedia wiec praktycznie najbogatsza wersja. Nie potrzebuje dwoch aut, jedno wystarczy. Spodziewam sie wzrostu spalania o 1-1.5l w cyklu mieszanym oraz podobnego spalania w trasie co w Yarisie ? Wiec do przezycia.

Opublikowano

w lexusie siedzi silnik 2.0 193KM??

Opublikowano
5 minut temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

w lexusie siedzi silnik 2.0 193KM??

Nie, hybryda. Wolnossacy 2.5 + naped elektryczny. Laczna moc to 218KM. Innej opcji na Polske nie ma ? Taka sama jednostka jak w Camry. Jak wypozyczylem sobie Camry na weekendowa jazde probna to srednie spalanie wyszlo 5.7 podczas "testowania i zabawy".

Opublikowano
1 minutę temu, trepek napisał(a):

Nie, hybryda. Wolnossacy 2.5 + naped elektryczny. Laczna moc to 218KM. Innej opcji na Polske nie ma ? Taka sama jednostka jak w Camry. Jak wypozyczylem sobie Camry na weekendowa jazde probna to srednie spalanie wyszlo 5.7 podczas "testowania i zabawy".

to musi się nieźle odpychać ;) wczoraj odbierałem z ojcem corolle cross z silnikiem 2.0 (też hybryda) 197KM (we wcześniejszym wpisie popełniłem błąd ;( ), która całkiem fajnie jedzie, więc pewnie ten lexus to niezła torpeda - gratuluje i życzę szerokości ;)

Opublikowano

@Lukasz_mk2

 

Dziekuje :) Corolla Cross z silnikiem 2.0 jezdzi lepiej od ESa z racji nizszej wagi. ES jest nastawiony na spokojne przemieszczanie sie z punktu A do punktu B, co prawda do setki ma te 8.5s jednak to i tak wolniej o dobre pol sekundy od Corolli Cross ? Jednak po Yarisie i tak wszystko bedzie wydawalo sie torpeda. To co zaskakuje w ESie to totalny brak odczucia jaka predkoscia sie podrozuje. Przy 120 km/h kierowca moze spokojnym glosem mowic do pasazerow z tylu i doskonale go slychac.

Opublikowano
1 minutę temu, trepek napisał(a):

@Lukasz_mk2

 

Dziekuje :) Corolla Cross z silnikiem 2.0 jezdzi lepiej od ESa z racji nizszej wagi. ES jest nastawiony na spokojne przemieszczanie sie z punktu A do punktu B, co prawda do setki ma te 8.5s jednak to i tak wolniej o dobre pol sekundy od Corolli Cross ? Jednak po Yarisie i tak wszystko bedzie wydawalo sie torpeda. To co zaskakuje w ESie to totalny brak odczucia jaka predkoscia sie podrozuje. Przy 120 km/h kierowca moze spokojnym glosem mowic do pasazerow z tylu i doskonale go slychac.

lexus to w ogóle inna klasa auta niż toyota, nie ma czego nawet porównywać. Co do osiągów to faktycznie raczej lexusa nie kupuje się do jazdy na 1/4 mii ;) . Teraz będziesz miał tylko problemy z porannym prasowaniem białych koszul, ale w sumie to chciałbym mieć takie problemy ?

Opublikowano

przy tej masie i takiej mocy to szału nie będzie, ale jak auto ma służyć do bicia rekordów małego spalania to więcej nie potrzeba i nawet szkoda

Opublikowano

@trepekz uwagi, że to nie pierwsza toyota (lexus) udzielasz się może na forum toyoty?? 

FORUM.TOYOTAKLUB.ORG.PL

Toyota Klub - Indeks

Chciałbym założyć sobie elektrycznie składane lusterka w CHR, ale na tym forum nic nie mogę znaleźć. Jak ktoś już coś pisze to tylko tyle, że należy opłacić abonament na stronie: 

WWW.TOYOTA-TECH.EU

TechDoc is the Toyota Europe (TME) application for online viewing and ordering of Service Information

i tam szukać informacji.  Nie ma żadnego działu typu DIY

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano
48 minut temu, marcin_o23 napisał(a):

przy tej masie i takiej mocy to szału nie będzie,

Ja i tak nie jezdze agresywnie tylko plynnie :)

Generalnie meczy mnie jazda z ciaglymi przyspieszeniami, zmiany biegow etc. Ma byc pelen relax, chill i komfort :D Blizej mi 40'tki niz 30'tki wiec zaczynam cenic inne walory uzytkowe.

Opublikowano

hehe, wiem coś o tym, czyli eco w luxusie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Temat do zamknięcia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.