Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)


trepkowa

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, trepek napisał:

Jeszcze gdzies tam sie Mazda przewija ale to dlatego, ze mi sie masakrycznie srodek w mazdzie podoba.

o jakiej mazdzie ewentualnie myślicie?? W pracy jeżdżę czasem CX-3 - całkiem przyjemne auto, póki co auto ma 4 lata i przebieg 76kkm i żadnych awarii na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lukasz_mk2 napisał:

o jakiej mazdzie ewentualnie myślicie?? W pracy jeżdżę czasem CX-3 - całkiem przyjemne auto, póki co auto ma 4 lata i przebieg 76kkm i żadnych awarii na koncie

Raczej w gre wchodzi Mazda 3 albo CX-30. Silnik e-skyactiveX i automatyczna skrzynia :) Jezdzac hybryda toyoty tak sie rozleniwilem ze raczej nie ma szans aby wrocic do manuala. Aczkolwiek wiem, ze manual Mazdy to czysta przyjemnosc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, trepek napisał:

Dzieki, dzieki :D BTW, bardzo ladna masz ta czerwona Corolle. Sami z @trepkowa zastanawiamy sie nad Corolla nad nastepnym samochodem. Moze sedan, moze combi ale napewno czerwona. Myslelismy jeszcze o Camry ale przy dzisiejszych wzrastajacych cenach za rok moze byc poza Naszym budzetem.

Jeszcze gdzies tam sie Mazda przewija ale to dlatego, ze mi sie masakrycznie srodek w mazdzie podoba.

A dziękuję :) po wrzuceniu LPG jazda tym autem jest porównywalna z elektrykiem ;) muszę przyznać , że wybór tego auta to był strzał w 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie rozgladamy sie za nastepca Tojtoleta. Czas oczekiwania na nowy samochod jest obecnie baaardzo dlugi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, trepek napisał:

Obecnie rozgladamy sie za nastepca Tojtoleta. Czas oczekiwania na nowy samochod jest obecnie baaardzo dlugi...

Myślicie o jakimś konkretnym modelu?

Ceny są teraz chore, byłem ostatnio w salonie i zaproponowali mi odkup mojego CHR w cenie wyższej niż za nią zapłaciłem w 2021, a auto jest z 2020 kupione z wyprzedaży rocznika. Auto ma obecnie 18kkm przebiegu.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

Ceny są teraz chore

Niech podnoszą dalej ceny to za chwilę sami między sobą będą handlować tymi "samochodami" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2022 o 21:27, Lukasz_mk2 napisał:

Myślicie o jakimś konkretnym modelu?

 

O Camry. Raczej nic sensowniejszego w tych $$$ sie nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2022 o 22:19, pelonek1 napisał:

Niech podnoszą dalej ceny to za chwilę sami między sobą będą handlować tymi "samochodami" :grin:

 

Ceny nowych modeli rosna wraz z inflacja i oslabianiem sie zlotego. Gdyby nie bylo chetnych na nowe auta to skad by czas oczekiwania na taka np. Corolle wynosil 2 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Camry zamówione :D Wersja Executive, kolor czerwony, kremowy środek. Termin odbioru to okolice grudnia 2023 a więc 14 miesięcy czekania :whistling:Co by nie mówić - samochód to mega ponton, 218KM całkiem całkiem się rozpędza i spalanie w okolicach 5.5-6.5l (5.5 w mieście, 6.5 przy 140km/h w trasie, poza miastem pewnie uda się zejść poniżej 5l).

 

Coś takie o ale bez chromów na klamkach:

 

299c05db26a842e6afcd092b41e433e8_1200.jp

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, trepek napisał:

No i Camry zamówione :D Wersja Executive, kolor czerwony, kremowy środek. Termin odbioru to okolice grudnia 2023 a więc 14 miesięcy czekania :whistling:Co by nie mówić - samochód to mega ponton, 218KM całkiem całkiem się rozpędza i spalanie w okolicach 5.5-6.5l (5.5 w mieście, 6.5 przy 140km/h w trasie, poza miastem pewnie uda się zejść poniżej 5l).

 

Coś takie o ale bez chromów na klamkach:

 

299c05db26a842e6afcd092b41e433e8_1200.jp

Gratuluje wyboru!

Można wiedzieć w którym salonie zamawiałeś auto, u Dobrygowskiego czy Anwie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

Gratuluje wyboru!

Można wiedzieć w którym salonie zamawiałeś auto, u Dobrygowskiego czy Anwie??

Dzieki! Dobrygowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dekiel 13 napisał:

Bedzię fajny krążownik , jakieś plany moduff ? :tonguemad:

Konserwacja podwozia, moze jakies wygluszenie (+ upgrade naglosnienia). No i bede szukal informacji czy da sie rozszerzyc funkcjonalnosc o kamery 360* i wentylowane przednie fotele, jak to bylo w wersji VIP. A tak to w takim samochodzie raczej nie ma co modyfikowac.

Wyposazenie i tak bogate poczynawszy od adaptycyjnego tempomatu, po roznych asystentow (najwazniejszy dla mnie to ostrzeganie przed ruchem poprzecznym podczas cofania i w razie W awaryjne hamowanie, przy takiej krowie to rzecz niezbedna). Elektryczne fotele wraz z kierownica. 

Najwazniejszy i tak naped. Bede mial wypozyczony samochod na weekend to napisze jakie srednie spalanie ;-) Obstawiam, ze jak w Yarisie wychodzi mi w okolicach 4.2-4.5 to tutaj bedzie 5.5-6.0 a wiec do przezycia. Wkoncu pod maska jest wolnossacy 2.5 litrowy silnik benzynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu dwudziestki by podeszły jak nic , elegancko by było B)

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te Toyoty są takie.. bezpłciowe.. ale to wiadomo, kwestia gustu. swoją drogą olałbym i szukałbym czegoś z placu, a nie czekać tyle czasu.. jak ostatnio poszedłem do Audi rozmawiać o poliftowym Q7 dla siebie, ale dla mnie must have to HD Matrix to powiedzieli mi, że same te lampy wydłużają produkcję o rok. pojeżdżę jeszcze przedliftem. zwłaszcza, że mam 62 tys km przebiegu  :decayed:

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jedrekx

Nam i tak obecny leasing na Yarisa konczy sie w grudniu 2023 wiec akurat pod tym wzgledem timming jest w pytke dobry :) Druga sprawa - samochody na placu, takie 3 letnie sa niewiele tansze niz nowe, na ktore czeka sie rok. Takich czasow dozylismy.

Nam (mnie i @trepkowa) w Toyotach odpowiada spalanie i plynnosc jazdy. Jezdzisz wokol komina, na zakupy, do kosciola i pyk - 4.5l. Ale tak, sa to grzybowozy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trepek napisał:

takie 3 letnie sa niewiele tansze niz nowe, na ktore czeka sie rok

 

bardziej miałem na myśli nowy, ze stocku ;) ale fakt, jest tych samochodów mało i schodzą na pniu. w zeszłym roku jak dla brata szukaliśmy Touarega to obdzwoniłem wszystkie salony.. i auta były, ale same golasy. tylko jedno auto w PL w październiku zeszłego roku było w pakiecie R-line i z dobrym wypasem i to auto kupiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jedrekx napisał:

 

bardziej miałem na myśli nowy, ze stocku ;)

 

Zadnej czerwonej nie ma w kraju dostepnej od reki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Camry na testy na weekend :) Odczucia są jak najbardziej na +. Wczoraj nawet pokonałem Camry ponad 100km (korki w Krakowie, połowę krakowskiej obwodnicy z dużymi prędkościami no i 94'tką do Olkusza). Spalanie wyszło ok 5.7 więc jest kozak :D Litr więcej od Yarisa.

Opony 235/45/18 a jedzie się jak jakimś pontonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...