Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ATJ] Nie działa pedał gaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wczoraj moja a4 mnie rozczarowała pojechałem do pobliskiego miasta ok 40 km. Działo sie to koło 22 ;) Zostawiłem autko pod domem i koło 3 w nocy chcę wrócić do domu odpalam wszystko ok ruszam i żenada nie mogę dodać gazu ehh miga kontrolka od świecy żarowej chyba taka pętla ;( ehh tak długiej podroży tym autem nie miałem ;/ chciałem jutro na komputer jechać ale dziś odpaliłem i wszytko ok koledzy co mogło być przyczyna ?? takowej usterki bo więcej takiego zaskoczenia nie chce przeżyć

Opublikowano

Odczytaj błędy - zapisały się na pewno.

Grając w "chybił-trafił" - ja typuję pedał gazu (zdarzają się jego awarie) bądź problemy w komunikacji ECU.

Tak więc Twoja idea odczytu błędów jest jak najbardziej słuszna i niezmiernie wskazana.

Opublikowano

Miałem kiedyś w pasacie takie same objawy tz. brak reakcji na gaz kontrolka świec żarowych zaczęło się to dziać po zalaniu ECU, objawy był tylko zimą latem sie uspokajało, objawy pojawiały się oczywiście losowo tz. nie zawsze, ale nie rozwiązałem problemu bo sprzedałem auto. Ja obstawiam komputer + wilgoć.

Opublikowano
  • Autor

dziś pojechałem na miasto w jedną stronę było normalnie postawiłem na jakieś 40 minut auto ;/ później chce jechać i znów to samo prędkość max ok 50 na godzinę ;/ nie ma rady jutro musze sie dotoczyć na komputer ;/ to chyba od wilgotności zalezy

Opublikowano

jak ktos (nie pamietam kto) ladnie kiedys okreslil - sprawdz czy nie masz wiosny w kostach obok ECU

Opublikowano
  • Autor

byłem dzis na kompie VGA przeswietlil 00777 czujnik połozenia pedału przyspieszenia wywyaliło taki błąd ehhh kurde znów wydatek sie szykuje zostawiłem na warsztacie i nie wiem co robić ;/ koleś mówi ze trzeba będzie pewnie zajrzeć do czujnika i nowy jak coś wstawić orientujecie sie jaki to koszt ?>?? ehh Audi mnie z torbami pusci :( trzeba pewnie zminic na lepszy model :P

Opublikowano

Koszt pedału z potencjometrem (według allegro) to teraz około 100-200 zł. Walczyłem z tym tematem w wozidle rodziców (B5 AJM). Nie ma sensu niczego naprawiać, czyścić, bo problem i tak wróci. Udało mi się zdobyć całość od B6 AWX za 40 zł i do tej pory nie sprawia żadnych problemów. Wymiana - szybka i prosta.

Opublikowano
  • Autor

dzięki typek mi powiedział ze ok 300 -500 złotych ehhh chyba chce sobie za dużo na mnie zarobić ;/

Opublikowano

Jeżeli mówił o nówce, to może tyle kosztować :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.