Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S4 B5 Imolagelb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pomału składam myślę że na dniach auto wyjedzie i dopracuję parę detali. Macie jakieś mocowania do chlodniczki oleju? 

IMG_7213.jpeg

IMG_7249.jpeg

Opublikowano
W dniu 14.06.2024 o 21:56, marcintuchola napisał(a):

Macie jakieś mocowania do chlodniczki oleju?

Chciałem zapożyczyć pomysł na ładnie zaprojektowanym wieszaku w miejscu w którym masz chlodniczke od typa z A6 ale przeszkadza w tym belka zderzaka :/ W A6 jest więcej miejsca.

Ogólnie to, zeby to sie jakos zmiesciło to chłodniczka musiałaby być ułożona pionowo przy wiatraku. Do wygięcia byłaby jeszcze wtedy chłodniczka wspomagania. 

Opublikowano
  • Autor

Ok będę musiał coś wykombinować może jakieś płaskowniki i obejmy dadzą radę żeby wcisnąć zderzak ??‍♂️ mam nadzieję że w tygodniu uda mi się to ogarnąć. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Powoli do przodu ;) jeszcze tylko program i hamownia została.

IMG_7548.jpeg

Opublikowano
32 minuty temu, marcintuchola napisał(a):

Powoli do przodu ;) jeszcze tylko program i hamownia została.

IMG_7548.jpeg

Dawaj więcej zdjęć jak ta jejeczniczka się prezentuje:-)

Opublikowano

Pokaż jak w końcu zamontowałeś tą chłodnice oleju. 

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, tasior87 napisał(a):

Pokaż jak w końcu zamontowałeś tą chłodnice oleju. 

Jeszcze dobrze jej nie zamontowałem. Jeszcze parę razy zderzak muszę ściągnąć ? oddałem auto żeby dobrze odpowietrzyć hamulce bo nie działają prawie wcale. 

Opublikowano
31 minut temu, marcintuchola napisał(a):

Jeszcze dobrze jej nie zamontowałem. Jeszcze parę razy zderzak muszę ściągnąć ? oddałem auto żeby dobrze odpowietrzyć hamulce bo nie działają prawie wcale. 

Ale widzę, że wstępnie umieściłeś ją na płask pod belką z wyjściami do góry. 

Niech Ci odpowietrzą od razu pompę ABS. Jak miałeś mocno zapowietrzony układ to pojeździj tak tydzień i wróć do nich na ponowne odpowietrzanie. 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, tasior87 napisał(a):

Ale widzę, że wstępnie umieściłeś ją na płask pod belką z wyjściami do góry. 

Niech Ci odpowietrzą od razu pompę ABS. Jak miałeś mocno zapowietrzony układ to pojeździj tak tydzień i wróć do nich na ponowne odpowietrzanie. 

Niestety chyba pompę szlak trafił jak stała tyle i muszę szukać nowej bo nie daję rady. Maszynowo dwa razy odpowietrzone i lekka poprawa.

Opublikowano
3 godziny temu, marcintuchola napisał(a):

Niestety chyba pompę szlak trafił jak stała tyle i muszę szukać nowej bo nie daję rady. Maszynowo dwa razy odpowietrzone i lekka poprawa.

A co dalej pedał wpada w podłogę?

Opublikowano
4 godziny temu, marcintuchola napisał(a):

Niestety chyba pompę szlak trafił jak stała tyle i muszę szukać nowej bo nie daję rady. Maszynowo dwa razy odpowietrzone i lekka poprawa.

 

oj .... bedzie przeprawa...

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Dev napisał(a):

 

oj .... bedzie przeprawa...

No już trochę trwa… powiedz skąd jesteś może pojechałbym do Ciebie bo wiem że na forum jesteś znany na temat hamulców. Ja jestem z kuj-pom

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, tasior87 napisał(a):

A co dalej pedał wpada w podłogę?

Dokładnie 

Opublikowano
2 godziny temu, marcintuchola napisał(a):

Dokładnie 

Miałem to samo. Pojeździj spokojnie przez tydzień. Tylko uważaj żebyś się nie zapomniał. Po tygodniu na ponowne odpowietrzanie pompy i każdego koła. 

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał(a):

 

oj .... bedzie przeprawa...

Nie strasz chłopa. Też miałem dramat, a po tygodniu heble zrobiły się brzytwy. 

Opublikowano

Same się nie zrobiły :decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, tasior87 napisał(a):

Nie strasz chłopa. Też miałem dramat, a po tygodniu heble zrobiły się brzytwy. 

To mnie pocieszyłeś trochę :)

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał(a):

Same się nie zrobiły :decayed:

Same nie ale musiało się to najwyraźniej ułożyć. Jak po tygodniu i kolejnym odpowietrzaniu dalej będzie lipa to możesz coś się zgłaszać do Naszego guru. 

Niemniej jednak mój też trochę wisiał na podnośniku bez przednich i tylnych hebli i wszystko się uspokoiło. 

Swoją drogą przy odkrecaniu zacisków najlepiej jest odrobinę wcisnąć pedał hamulca. Dzięki temu płyn nie ucieka z układu. 

Swoją drogą pamiętam jak to auto przytargałeś, a to już 4 lata minęły. Kawał czasu je robiłeś. 

Edytowane przez tasior87

Opublikowano
22 godziny temu, marcintuchola napisał(a):

To mnie pocieszyłeś trochę :)

zadzwon do mnie to Ci powiem co i jak

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał(a):

zadzwon do mnie to Ci powiem co i jak

dzięki jutro zadzwonię ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.