Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ile można jeździc na slizgającym sie sprzęgle.


marcelinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanie jak w tytule.od jakiegoś czasu konczy mi sie sprzęgło i sie zastanawiam ile jeszcze mam czasu zanim stane na środku skrzyżowania :>.co może jeszcze paść jeśli tego nie zrobie niedługo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się powiedzieć ile jeszcze pojeździsz może dzień a może 2 tygodnie ma na to wpływ miedzy innymi gdzie jeździsz czy po mieście i często ruszasz itp Ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiał i wymienił sprzęgło. Co prawda z dwumasem to dość duże koszty ale zrobi się to raz i ma się spokój na długi czas :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej nie obejdzie się bez wymiany więc nie ma co eksperymentować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dwumas przy okazji to koniecznosc bo czytalem ze duzo osob robi ale mechanik jak go pytalem powiedzial ze nie koniecznie jak nie stuka czy cos takiego -nie znam sie.z dwumasem sa to koszty straszne :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dwumasa nie wymienisz przy okazji wymiany sprzęgła to się może okazać że niedługo będziesz znowu musiał wszystko rozbierać.A mechanik widać że dba o robotę bo Cię skasuje dwa razy :gwizdanie:

Zapytaj się go czy Ci da gwarancję że Ci dwumas nie padnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady i opinie stac mnie poki co na sprzęgło i może sie przez rok nic nie zdarzy z dwumasem do czasu w ktorym chciałbym zmienić Niunie.jest straszny koszt tego wszystkiego :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto nie było katowane np ciągłe gwałtowne ruszanie z miejsca itp jak to ktoś określił na forum strzelanie ze sprzęgła :polew: to może się okazać że dwumas jest dobry i może zostać w aucie ale to okaże się dopiero po zdjęciu skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się go czy Ci da gwarancję że Ci dwumas nie padnie :wink4:

Nikt Ci nie da gwarancji na coś czego nie montował

A bez wyciągnięcia skrzyni nie dowiesz się w jakiej kondycji jest dwumas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...