Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na żywo dużo lepiej się prezentuje :grin:

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Gregorski3 napisał:

Na żywo dużo lepiej się prezentuje :grin:

A gdzie mnie widziałeś?

Opublikowano

Myłem auto obok na Orlenie :wink:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Gregorski3 napisał:

Myłem auto obok na Orlenie :wink:

Było zagadać

Opublikowano

Jakbym był sam to bym podszedł . Ale w aucie cała rodzina i w dodatku już mnie gonili bo byli głodni :)

Opublikowano
  • Autor

Po roku użytkowania wleciał serwis olejowy z wymiana uszczelki miski. Poszłoby sprawnie jakby nie 2 śruby nad maglem.20210215_170105.jpg

Edytowane przez kristof91

Opublikowano
  • Autor

Wkońcu pogoda lepsza to lekkie odszczurzanie pozimowe. Na lakier wrzuciłem testowo QD CarPro Elixir i powiem że robi robotę?

20210220_172931.jpg20210220_170303.jpg20210220_172122.jpg

Opublikowano

Zacna furka w tym kolorze chyba każde Audi się mega prezentuje Ojciec ma A6 C6 Avant  w tym kolorze i jest kozak jeszcze do tego pięknie pasują szyby z tyłu przyciemnione prawie że na maksa wraz z szybą od bagażnika :banan::hi:myślałeś żeby mocniej przyciemnić te szyby ? :):dance::mysli:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.02.2021 o 05:53, Moon_11 napisał:

myślałeś żeby mocniej przyciemnić te szyby ? :):dance::mysli:

Tak dla mnie jest spoko. Z przodem bym coś zrobił ale wiadomo jak jest.

Przyszły zakupy z ASO Ali? pakiet czerń w komplecie.

20210222_095841.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi zrobione tak jak chciałem:

20210223_204522.jpg

Emblematy na miejscu:

20210225_192237.jpg

I kuku pod marketem:( oczywiście ch#% zwiał. Lekko lakier popękał. Ale zderzak ogólnie wymaga lakierowania więc jak polerka mnie nie zadowoli to się polakieruje.

20210227_163228.jpg

Ciągle nie mogę znaleść czasu na montaż sprężyn i nałożenie ceramiki na felgi.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pora na update.

Felgi zabezpieczone Carpro Dlux. 

20210319_201901.jpg

Sprężyny H&R -35/-35 na miejscu. 

20210315_183658.jpg

Dodatkowo przerobione gumy tylnych sprężyn bo nierówno stało auto.

20210320_170109.jpg

Wypolerowałem kuku na zderzaku.

20210313_125307.jpg

Felgi letnie na aucie, trzeba ogarnąć geometrie i dobrać trochę dystansu.

fotor_1616271372703.jpg

I lotka na klapę kupiona ale coś kolor się nie zgrał i trzeba customowo dobierać chyba.

20210319_174909.jpg

 

Edytowane przez kristof91

Opublikowano

Super siadło:hi:Powiedz mi lotka to oryginał? Bo szukam juz jakiś czas i nie idzie tego znaleźć

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano

Koło i gleba na ogromny plus :brawo:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, instruktor83 napisał:

Powiedz mi lotka to oryginał? Bo szukam juz jakiś czas i nie idzie tego znaleźć

Jakiś zamiennik. Od gościa z grupy na fb kupiłem.

Opublikowano
Teraz, kristof91 napisał:

Jakiś zamiennik. Od gościa z grupy na fb kupiłem.

Różni się jakoś specjalnie od oryginału? 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, instruktor83 napisał:

Różni się jakoś specjalnie od oryginału? 

Niewiedziałem jak ori leży na żywo. Ale raczej różnicy wielkiej niema.

20210319_174858.jpg

20210319_174917.jpg

Edytowane przez kristof91

Opublikowano

Super siadło to koło. Całkiem inne auto:thumbup1:

P.S. po lotkę tylko do ASO lub używany oryginał. 

Opublikowano

Też już szukam jakiś czas oryginału i nie ma tego poprostu  , pozwolę sobie wrzucić ori jak wygląda

20200328_123153.jpg

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano
1 minutę temu, kamelus_ napisał:

Super siadło to koło. Całkiem inne auto:thumbup1:

P.S. po lotkę tylko do ASO lub używany oryginał. 

Masz może numer tej lotki?

Opublikowano
10 minut temu, instruktor83 napisał:

Masz może numer tej lotki?

8T8 827 933

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.