Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 by szymoonk


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

Listwa to to moze nie jest ale coś podobnego :rotfl:

http://moto.allegro.pl/it...szer_12_mm.html

No można można :wink: gdzieś jest na ten temat dyskusja na forum, ostatnio czytałem, może zaraz znajdę to linka wyślę... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szukam tego pdf bo gdzieś miałem na pewno jest an forum audi4ever czy coś takiego i potrzeba przekaźnika 4B0 907 487A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierając moją niunie, wiedziałem że ładny z niej golasek :decayed: ale najbardziej boli mnie brak rozkładanej kanapy z tyłu :thumbdown: do przewozu większych przedmiotów.. Wiec kolejnym modem przewidzianym na przyszły tydzień będzie wstawienie dzielonej kanapy :kox:

Dzięki koledze mario-z nabyłem po taniości oparcie kanapy i ku mojemu zaskoczeniu wraz z mocowaniami :naughty:

37bb092f34ef8c18m.jpg0014e71bc28a22e9m.jpgb153051158bbbd02m.jpgf12f19a5c62e9e56m.jpgb3479af65a9a844em.jpg10bf54f5b8ea0e85m.jpgc08bfd727ca86cfem.jpg

Efektem dotychczasowych prac jest wycięcie blachy odgradzającej przestrzeń bagażnika i na obecną chwile włożenie nowego oparcia bez mocowań ale i tak siedzi dość solidnie. Jutro będzie wiercenie i spawanie nowych elementów :naughty:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 19:20_________________________________________________Jakoś zapomniałem o tym wątku więc informuje o tym że doszły:

- fotele pół kubły poliftowe podgrzewane i sterownie el. lędźwi, wszystko podłączone i działa :kox:

- lampki dzienne włożone głębiej i podłączone pod przycisk od świateł przeciwmgielnych

- spryskiwacze reflektorów zamontowane ale nie podłączone niestety

Coś tam jeszcze było ale nie pamiętam - niestety kiery multi mimo wysiłku nie udało sie ogarnąć :wallbash: :wallbash:

Jesli ktos ma info jak to zrobić to błagam o kontakt :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...